Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić sortowanie według rang przydzielanych na TS?


radzio_0908

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam takie pytanie czy jest możliwość posortowania użytkowników na liście ts`a według przydzielonych grup a mianowicie by po przydzieleniu grupy(ranga wojskowa) ustawiało wg rangi a nie nazwy? za pomoc wdzięczność i flaszka w Lublinie.

Opublikowano

chodzi o to, że stworzone są rangi majora pułkownika szeregowca  i tych innych stopni i ażeby sortowało kolejność na kanałach wg stopnia wojskowego a nie wg nazwy użytkownika i tak root na górze a potem kolejni wg stopnia wojskowego. :)

ogólnie żeby po serwer grupie sortowało:)

Opublikowano

a można by tak wprost gdzie wejść co wybrać bo o wartości to wiem że im wyższa tym wyżej grupa ale ja potrzebuję jak chłop krowie na miedzy:) Przepraszam za nieogarnianie tematu ale nowicjuszem jestem. I pomimo iż moje pytania wydają się tendencyjne to z obsługi TS`a noga jestem.

PS.

dziękuję za okazaną cierpliwość i pomoc

Opublikowano

1. Ctrl+F1
2.  Wklepujesz w szukajkę114851410553202866616.jpg

 

3. 2x kliknięcie na permisje i wpisujesz wartość

4. w oknie po lewiej zmieniasz grupę i znowu wpisujesz jej daną wartość

 

Jeśli utknąłeś w 1 punkcie:

1.alt + P

2. 880601410553203866616.jpg

ach te moje umiejętności odręcznego rysowania :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...