Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 15 Demo - Zmiana sterowania


adi44

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam To Jest Poradnik Do Fify 15 Demo Jak Zmienić Ustawienia
Wszystko Opisane Tutaj i W screenach

1.Wejdź tam gdzie masz Fife 15 Demo         http://scr.hu/1fe8/8amek
   
2.Otwórz Plik:buttonDataKeyBoardMouse:      http://scr.hu/1fe8/4wmr8

3.Znajdź Keyboard Nie Trzeba Wpisać W Wyszukaj Jest na Początku             http://scr.hu/1fe8/6bx52

4.Możecie Wejść w Fife i naprzykład gdzie pisze Literka L(u mnie podanie) Zmień na swoją literkę na którą chcesz mieć Podanie  U Mnie Np(S) Zmieniamy w Tej Linii Można też w innych      http://scr.hu/1fe8/au9hx

5.Dziękuję Myśle że pomogłem u mnie to działa więc mam frajde z gry Jeżeli Działa DAJ Like---Łapke w Górę Prosze Klikasz a Dla Mnie To Pocieszenie Że Moge Takich Więcej ZROBIĆ!!! :))))


Ja Jebe Jaki Fail Edit:6.Mamy zapisane już nasze sterowania to dusimy Prawy przycisk myszy na buttonDataKeyBoardMouse Właściwości i Tylko Do Odczytu zaznaczamy         http://scr.hu/1fe8/p7c3q

i Tyle i wtedy się zapisze i gramy jaki Fail Przepraszam

Opublikowano

U mnie to nie działa bo plik się nie zapisuje.

Dodatkowo chciałem wrzucic sterowanie z FIFA 14 i lipton.

Chcesz żebym szybciej odpisał? Dodaj @JameS. do postu.

Opublikowano

O K***A ALE FAIl przepraszam PRZEPraszam już edytuje nie napisałem!  Teraz zobacz dokładnie i napewno działa u mnie działa Pamiętaj !!! Najważniejsze nie zapisałem Nacisnij tylko do odczytu zaznacz :) zobaczysz

James teraz powinno działać

Opublikowano

Teraz to mi wywala fife jak chce włączyć tryb bez myszki ;P

(Musze tego pada kupić ;c)

Chcesz żebym szybciej odpisał? Dodaj @JameS. do postu.

Opublikowano

Chłopie powiedz mi co w tym dokumencie mam zmienić ale tak dokładnie bo nie rozumiem trochę bo jak zmieniam ustawie do odczytu to i tak bieda :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...