Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TAK L# BEDZIE DZIS "ZAPDEJTOWANY"


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A niektórzy mają raka mózgu i nie umią angielskiego ;)

 

''Czy l # będzie aktualizowany dzisiaj''

''Tak''

Wybacz genialny czlowieku, ale niestety jestem w gimbazie i moj Angielski nie jest perfekcyjny, jednak dogadac jak widac sie umiem i z tego sie ciesze. 

4zzt3n.png

Opublikowano

Wybacz genialny czlowieku, ale niestety jestem w gimbazie i moj Angielski nie jest perfekcyjny, jednak dogadac jak widac sie umiem i z tego sie ciesze. 

Wybacz o mędrcze ale to nie było do cb xD

 

Do innych  gimbusów którzy nie umią anglika.

Opublikowano

działać może i będzie o 22 - 23 ale aktualizacja skryptów nie ;] 

,,Nawet jeśli nie masz już siły, możesz nadal walczyć i osiągnąć swój cel." <3 

 

29.png

Opublikowano

nie pisz juz glupot po raz kolejny skrypty beda juz dzialac od razu

 

tak samo jak po poprzednim patchu :) 

,,Nawet jeśli nie masz już siły, możesz nadal walczyć i osiągnąć swój cel." <3 

 

29.png

Opublikowano

nie

 

no to zobaczysz że bez update 80% skryptów nie będzie ci działać, lub nie tak jak trzeba .

,,Nawet jeśli nie masz już siły, możesz nadal walczyć i osiągnąć swój cel." <3 

 

29.png

Opublikowano

no to zobaczysz że bez update 80% skryptów nie będzie ci działać, lub nie tak jak trzeba .

no i zobaczylem i mi dziala marksman i evade panie znawco prosze wylogowac sie z mpc

fjlw0o.jpg

Opublikowano

 

Jako iz niektorzy z tego forum nie maja rak i potrafia tylko zakladac tematy:   A KIEDY UPDAEJT DLA L#? to macie:

Jak cos to judskame to tworca l#. 

 

Współtwórca.

Joduskame - Zynox

Esk0r - Honda7

 

Co do info to przydatne dla innych.

Fajnie że zaczynacie pisać tematy, takie czysto informacyjne.

QUhIR7.png

Opublikowano

o co chodzi sciagam to i zadnego skryptu nie ma wtf?

 

Te pliki trzeba wrzucić do SWOJEGO FOLDERU L#, zamieniasz te pliki...

wCAZfSW.png

Opublikowano

OMG GOWNO kata nie dziala tak jak wczesniej wtedy normalnie walilo ulti teraz ulti na 0,5 sek wlacza

Bo masz orbwalk na spacji i, gdy ultujesz to sie ruszasz i ult sie anuluje..

 

Aha nie wiem czemu nie mogę pisać na czacie ;__; beka

Nie jestes uprawniony na tym kiwiirc i na kanale l# kazdy tak ma ;)

4zzt3n.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...