Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] W jakim programie wykonać profesjonalny rysunek?


ScorpionART

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rysować możesz na prawdę wszędzie ;) Adobe Photoshop masz do wszystkiego :D Coś tam jeszcze słyszałem o Corellu Draw, czy jakoś tak ale szczerze to moim   zdaniem najlepsze są produkty Adobe. 

Opublikowano

Produkty od firmy Adobe są najpopularniejsze i najczęściej wybierane przez grafików m.in. ze względu na lepszy komfort pracy niż u konkurencji, dlatego również je polecam. Do digital paintingu jak najbardziej przyda ci się Photoshop, który jest stworzony do tworzenia grafiki rastrowej.

Opublikowano

Produkty od firmy Adobe są najpopularniejsze i najczęściej wybierane przez grafików m.in. ze względu na lepszy komfort pracy niż u konkurencji, dlatego również je polecam. Do digital paintingu jak najbardziej przyda ci się Photoshop, który jest stworzony do tworzenia grafiki rastrowej.

 

Czyli photoshop... (Dobrze, bo nie będę musiał ogarniać nowego programu...) Ale słyszałem coś o Adobe Illustrator, polecacie?

d2oLM0M.png


Opublikowano

Illustrator jest przeznaczony do tworzenia grafiki wektorowej. Można w nim robić np. ilustracje takie jak ta:

 

97e020879c6957f5d5dbc46398f5b47e.jpg

 

 

a także loga, logotypy, wszelkie projekty do druku, ponieważ rozmiar projektów w tym programie można dowolnie zmieniać bez utraty jakości. ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...