Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

obserwowanie meczu gracza spoza listy znajomych


MrLager

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wchodzisz na lolnexus.com, wpisujesz jego nick + region i tam po prawej będzie spectate match, wpisujesz to do "wyszukaj" i powinno działać.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Wchodzisz na lolnexus.com, wpisujesz jego nick + region i tam po prawej będzie spectate match, wpisujesz to do "wyszukaj" i powinno działać.

tak mozna, ale o ile sie nie myle wymaga lol recoder

lepiej na op.gg, bo nie potrzeba innych programow

­

Opublikowano

tak mozna, ale o ile sie nie myle wymaga lol recoder

lepiej na op.gg, bo nie potrzeba innych programow

 

nie trzeba koniecznie z lol recordera jest tam takie coś:

 

"C:\Riot Games\League of Legends\RADS\solutions\lol_game_client_sln\releases\0.0.1.53\deploy\League of Legends.exe" "8394" "LoLLauncher.exe" "" "spectator 95.172.65.26:8088 7UG5Ghkqd9+iiiifSnv6G36GV7MQtup9 945995448 EUN1"

 

 

 

dajemy to do wyszukaj i powinna pójść gra do załadowania.

tylko na op.gg trzeba włączyć nagrywanie do 10 min? bo inaczej chyba się nie da oglądać, ale nie jestem pewny.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

nie trzeba koniecznie z lol recordera jest tam takie coś:

 

"C:\Riot Games\League of Legends\RADS\solutions\lol_game_client_sln\releases\0.0.1.53\deploy\League of Legends.exe" "8394" "LoLLauncher.exe" "" "spectator 95.172.65.26:8088 7UG5Ghkqd9+iiiifSnv6G36GV7MQtup9 945995448 EUN1"

 

 

 

dajemy to do wyszukaj i powinna pójść gra do załadowania.

tylko na op.gg trzeba włączyć nagrywanie do 10 min? bo inaczej chyba się nie da oglądać, ale nie jestem pewny.

można dać normalnie spectate od 1 minuty, nie trzeba oglądać powtórek

i nie trzeba niczego szukać, samo wszystko się uruchamia, 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...