Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lsyt2 I Złoty Hwang


DrHause

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż mam hwanga +9 na servie Lsyt2 i chce zrobić złotego Hwang da sie bo dużo ludzi ma ...

Robi sie go bodziem na chinolu. Mam chinola przekładam bodzia na hwang +9 i nie pojawia się okno ulepszania Help

Opublikowano

Co musisz mieć :

Albo Clienta albo Launcher serwera

Co musisz zrobić :

-Zaloguj się

- musisz mieć Hwang +9 ( Ten na 90 lvl )

- kupujesz bodzia

-przeciągasz go na hwang i pokaże się okno ulepszanie

- aby ulepszyć musisz mieć 2x zółć za 50kk

dziewczynaprzypelniksie.jpg

Pomogłem? daj + :)

Opublikowano

zrozum ze mam lanchera serwa i hwang na 90 +9 przeciągam bodzia hwang mi się robi tło żółte że niby mogę ulepszyć a okno mi sie nie pojawia koledzy też tak mają

Opublikowano

Ja to słyszałem, że jak che się ulepszyć tego hwanga na złotego to trzeba mieć oryginalnego clienta lsyt2 sek w tym, że bardzo długo by się ściągało :(

 

PS: Liczę na to, że da się jakoś inaczej zrobić jak ktoś wie to proszę o odp

buusaga.jpg

Opublikowano

do tego serva potrzeba clienta ktory wazy 462 mb (instalka) i mozna robic wszystko co sie chce wiem bo gram sam

 

musisz mieć rooty i locale z clienta dolaczonego do serwera... choci tu dokładnie o item_proto ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...