Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę uruchomić serwera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witajcie.nie moge uruchomic servera vps nie wiem czemu liby mam baze msql mam wgrana sf tez wpisuje w konsoli putty po zalogowaniu na server ./start.sh i pisze:./start.sh: Command not found.

nie mam pojecia co robie zle.prosze o pomoc.Moje GG 51544583

Opublikowano

Prawdo podobnie wypakowales pliki w innej sciezce dlatego nei znajduje komendy start.sh

 

 

 

nie wiem jakie pliki masz ale okay 

 

cd /usr/home/mt2/

 

 

takie zapytanie wypisujesz do putty i potem wpisujesz ./start.sh oczywiscie moze sie roznic nazwa mt2 iz to jest bazowane na terenzo. Mysle ze pomoglem.

 

 

 

@kolega wyzej szybszy :P

Opublikowano

Chodzi o root do mysql !

logujesz się do mysql i wchodzisz w tabele mysql->user i tam dodajesz roota :)

 

Jeśli nie możesz wejść do mysql to podmień user w ftp na jakiś w którym jest root.

742949sygna_mpc.png

Opublikowano

wrzuć jescze raz baze, nadaj chmody, zrób użytkownika i po wpisaniu komendy /etc/rc.d/netif restart spróbuj się zalogować do navicata, jesli nadal nic z tego napisz co ci wyskakuje to cos się zaradzi :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...