Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z FulcrumBotem :v


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eldoka, mam taki problem. klikam uruchom i całe cmd odpala się od nowa i tak w kółko. odpalam jako admin, próbowałem zgodność z win 7, win xp. ścieżka dobra, odznaczałem zawsze pytaj, liczbe botów w configu próbowałem zmieniać. help? wersja cracked :v

765361410198198979615.jpg

Opublikowano
xxxXXX65|12345abcd|1
xxxXXX64|12345abcd|1
xxxXXX68|12345abcd|1
xxxXXX67|12345abcd|1
xxxXXX62|12345abcd|1

Te 1 to lvle po uruchomieniu bota samo się zrobiło.

 

XXXXXX to login normalnie jest 6 liter tyle ile x-ów.

Opublikowano


<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>

<configuration>

<startup useLegacyV2RuntimeActivationPolicy="true">

<supportedRuntime version="v4.0" sku=".NETFramework,Version=v4.5"/>

</startup>

<appSettings>

<!-- The paypal email you used when purchasing a 31 day license. -->

<add key="Paypal Email" value="[email protected]"/>

<!-- Location of lol.launcher.exe with trailing \ -->

<add key="Launcher Directory" value="C:\LeagueOfLegends\"/>

<!-- 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, multiples of 6, 8, or 10 -->

<add key="Max Bots" value="6"/>

<!-- 5, 10, 15 -->

<add key="Max Level" value="10"/>

<!-- BR, EUN, EUW, KR, MY, NA, OCE, PH, RU, SG, SGMY, TH, TR, TW, VN -->

<add key="Region" value="EUN"/>

<!-- Change League of Legends.exe to Low Priority -->

<add key="Low Priority" value="true"/>

<!-- Disable League of Legends.exe Graphics Rendering -->

<add key="Disable Rendering" value="true"/>

<!-- Auto restore/minimize League of Legends.exe -->

<add key="Minimizer" value="false"/>

</appSettings>

</configuration>

 

Opublikowano

k***a, za długa nazwa wyjeb ją z accounts i zastąp innym kontem

Nie za długie bo ja mam dłuższe i jakoś działa.

 

Tak, uruchamiam jako administrator.

 

Początek loginu pozakrywałem.

 

8800114102847601215860.png

Spróbuj się zalogować na te konta

TO CO ZOSTAŁO PACZANE.NIGDY NIE ZOSTANIE ODPACZANE.

Opublikowano

Konto w lolu działa, 1 sprawdziłem bo robiłem wszystkie tym samym programem więc muszą działać :D

 

Co ciekawe konta mają takie nicki jak loginy, czyli bot jakby wszedł na konta.

Opublikowano

A jeszcze takie pytanie da się ustawić, żeby te okna lola mi się nie pojawiały? Bo jak zminimalizuje to za chwilę znowu wszystkie po kolei...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...