Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

San Andreas MultiPlayer, co i jak?


FredDurst

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Chciałbym się pobawić w robienie serwera gta samp i mam kilka pytań:

1. Czy są dostępne gdzieś gotowe pliki albo chociaż czyste po Polsku takie na kompa (przez hamachi)

2. Jak zmienić mapke albo dodać jakieś obekty

3. Na jaką wersje sampa jest najwięcej plików/gracz i na która wersje najlepiej stawiać

Opublikowano

Witajcie. Chciałbym się pobawić w robienie serwera gta samp i mam kilka pytań:

 

1. Czy są dostępne gdzieś gotowe pliki albo chociaż czyste po Polsku takie na kompa (przez hamachi)

2. Jak zmienić mapke albo dodać jakieś obekty

3. Na jaką wersje sampa jest najwięcej plików/gracz i na która wersje najlepiej stawiać

Tak są gotowe pliki na forach.

Jak chcesz zmienic mapke, poprostu dodajesz gamemode i wpisujesz do configu. Lub jak chcesz dodac obiekty musisz je zrobic w Samp Map Editor.

Najlepiej stawiac (moim zdaniem) na wersji 0.3z ponieważ wszystkie praktycznie wszystkie serwery stoją na tej wersji.

giphy.gif

 

Opublikowano

A mógłbyś podać strone z takimi gotowymi plikami ? najlepiej kilka stron

Jeżeli chcesz pliki dopracowane, musisz poszukac kogos żeby ci takie porządne pliki napisał.

Strona z niedopracowanymi plikami to gtao.pl, niektóre są dobre.

giphy.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...