-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz

Pytanie
AvistO
AvistO
Witam!
Mam pytanie odnośnie podłączenia 2 monitorów do komputera.
Mam 2x monitory 17’ dość stare.. wejścia na nich VGA
http://zapodaj.net/2803868edfec8.jpg.html
Mam kartę graficzna Radeon HD 6800 Series
Na niej takie o to złącza
http://zapodaj.net/a43ea16929c06.png.html
DVI-I,DVI-D,HDMI,DISPLAYPORT
--------------
Pytanie:
Jak podłączyć 2 monitory tak aby działały przy tej karcie graficznej..?
Szukałem różnych sposobów aby je podłączyć o to co znalazłem:
1.
2x VGA > VGA następnie przepinka VGA > DVI-I
http://zapodaj.net/56ff0f5dca32b.jpg.html
lub
2x VGA > DVI-I
http://zapodaj.net/7355b867f9849.jpg.html
2.
VGA > DVI-D
http://zapodaj.net/61b21fc2895a6.jpg.html
3.
VGA > DISPLAYPORT
http://zapodaj.net/d92c83dfa97cc.jpg.html
lub
Kabel VGA do przepinki VGA > DVI-I a następnie do DVI-I > DISPLAYPORT
http://zapodaj.net/8383d7578691a.jpg.html
4.
Wątpię czy to będzie działać..
VGA > HDMI
http://zapodaj.net/3f4820f45cb18.jpg.html
To chyba na wszystko i właśnie pytanie do was który ze sposobów będzie działał i może znacie jakieś inne skuteczne sposoby do podłączenia 2x monitor 17’ do tej karty graficznej ..
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Jeżeli coś zrobiłem źle lub niezgodnie ze wzorem proszę mnie powiadomić od razu to poprawie.
1 odpowiedź na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.