Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Grafika MC - od czego zacząć?


King of Tiger

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, chciałbym się zając grafiką minecraftową prezentacje, banery, loga itd.

Tylko nie wiem jak zacząć. Podajcie jakieś linki czy coś. A i mam pytanie gdy już będę ,,coś'' umieć mogę na tym zarobić? Jeśli ,,Tak'' to prosiłbym jakiś cennik

Opublikowano

Nie wzbogacisz się, robiąc prezentacje serwerów, co najwyżej max. 5 zł za wypasione logo na życzenie ale skoro zaczynasz teraz to nic nie zdziałasz, linki - pobierz

Opublikowano

Polecam poprosić o "trening" u kogoś z graphic teamu i temat przenieść do działu FanArt. 

Opublikowano

Siemka, chciałbym się zając grafiką minecraftową prezentacje, banery, loga itd.

Tylko nie wiem jak zacząć. Podajcie jakieś linki czy coś. A i mam pytanie gdy już będę ,,coś'' umieć mogę na tym zarobić? Jeśli ,,Tak'' to prosiłbym jakiś cennik

 

Z takim podejściem jakim zaprezentowałeś to daleko nie zajdziesz... nie rzucaj się od razu na zarobek, bo tego nie będziesz miał bez doświadczenia, które w grafice komputerowej zbiera się latami. 

Jeśli chcesz zarabiać na grafice to najlepiej wybierz szkołę o tym profilu :) 

Chyba Cię trochę zniechęciłem a nie taki miałem zamiar więc powiem Ci, że przynajmniej jeden dobry krok wykonałeś ;) mianowicie napisałeś w dobrym dziale . 

Naukę proponowałbym zacząć od podstaw :

http://www.mpcforum.pl/topic/538952-kompedium-wiedzy-dla-nowicjuszy/ 
http://www.mpcforum.pl/topic/484540-podstawowe-pojcia-w-grafice-komputerowej/

Poczytaj trochę podstaw, bo bez nich stracisz kupę czasu na robienie błędów, które będą strasznie widoczne. 

Po przeczytaniu tego zaopatrz się w program graficzny ja polecam Photoshop lecz jest to drogi program ;) z darmowych programów to jedynie GIMP ;) 

Następnie pobrałbym kilka czcionek w stylu "mc" , wszelkie materiały znajdziesz tu :

http://www.mpcforum.pl/topic/290566-spis-stron-z-materialami-do-tworzenia-grafiki/

Reszta zostaję w Twojej głowie, musisz mieć sporą wyobraźnie ;)

Na początku do trenowania możesz robić prace z poradników, które wujek google podrzuci Ci tysiące ;p

Nie bój się pytać, jeśli coś będzie nie jasne ;) 

Pozdrawiam i powodzenia.

1363095337-U286162.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...