Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sposób na odwieczny problem metińczyków "czarny ekran"


Nukey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

7926814101728381217167.png


 


 


Witam! napewno każdy z was kiedyś spotkał się z "Czarnym ekranem" w metinie, na przykład po zminimalizowaniu sklepiku i w tej sytuacji nie wiedzieliście co robić? to teraz się dowiecie!


 


 


 


Pierwszy sposób (Nie polecany dla posiadaczy sklepu)


 


 


 


 


To po prostu wyłączenie clienta z menadżera urządzeń


 


 


 


4438114101677901217167.jpeg


 


 


 


Drugi sposób 


 


 


Poklikać po całym ekranem kamerą po paru chwilach powinien pojawić się obraz


 


 


Trzeci sposób


 


 


 


Jeżeli posiadacie konia lub innego wierzchowca to za skrótem ctrl + g wsiadacie na wierzchowca i po chwili obraz się odwiesi i wszystko


 


wróci do porządku. :)


 


 


Czwarty sposób


 


 


 


Dzięki klawiszom WSAD wychodzimy z m1 po czym wrócą fps'y i ekran się odlaguje.


 


 


Piąty sposób - dla posiadaczy sklepu


 


 


 


Klikamy prawym w wolne miejsce, aby kursor znikł. Klikamy "ENTER" i wpisujemy "/close" po czym sklep się zamknie i pojawi się przez chwile "brak odpowiedzi" po czym wszystko wróci do normy.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A jeśli ekran się ''zwiesi'' tzn zamuli, to co wtedy? zrobić tak samo? albo najlepiej, co zrobić żeby wgl nie było czarnego ekranu, albo metin się nie mulił?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Estetyka ładna.

Myślę, że wiele osób zna te sposoby, bo nie raz pojawiał się taki poradnik na forum.

Jednak liczą się chęci, a tym bardziej plus za grafikę.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ten błąd wyskakuje po dłuższym zminimalizowaniu metina, więc najlepiej sie pozbyć tego błędu ? Nie minimalizować metina :F

thczcu9udp7h5l0zg.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A jeśli ekran się ''zwiesi'' tzn zamuli, to co wtedy? zrobić tak samo? albo najlepiej, co zrobić żeby wgl nie było czarnego ekranu, albo metin się nie mulił?

Kupic lepszy komputer... :/

13566342761024363172.png


                                                                                                                         Już niebawem 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...