Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FunCup 2014, 5v5 Summoners Rift, Turniej! [RP + Ryze skin w nagrodach!]


tejdi123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
D1qTGAB.jpg

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼

Strona turnieju: http://www.funcup.cba.pl


▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼

• ◄ E-mail- [email protected] ►•

• ◄ Skype- Funcup.lol ►•

▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼

 Witamy!

     Chcielibyśmy was zaprosić na amatorski turniej w League Of Legends!

Sam  turniej dzieli się na 2 grupy, mianowicie dla dywizji brązowej do złotej i od dywizji platynowej do diamentowej III

Nasze zawody odbywają się na platformie EUNE.

Rozgrywki w turnieju toczą się w trybie BO1 [najlepsi z jednego], a półfinały,

 finały i mecz o trzecie miejsce w trybie BO3 [najlepsi z trzech].

Możesz się świetnie bawić i dostać nagrody!

Pytania prosimy kierować na e-mail: [email protected] lub na skype: Funcup.lol

 

Najważniejsze zasady o których musisz pamiętać:

1. Udział w turnieju oznacza akceptację całego regulaminu.

2. Drabinka gotowa jest najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem turnieju.

3. Każda drużyna ma możliwość do jednej pauzy na grę do 10 minut.

4. Po każdym spotkaniu kapitan zwycięskiej drużyny ma obowiązek przesłać zrzut ekranu z meczu na którym widnieje podsumowanie spotkania na [email protected]. Temat postu powinien zawierać wynik oraz nazwy drużyn. (np: Zwycięstwo: Nazwa drużyny, Przegrana: Nazwa drużyny, Wynik: XX:XX)

5. Każdy z zawodników powinien znać cały regulamin.

 

Good luck and have fun on the Fields of Justice!

FunCup community,

 

Marcin „Nequ” Sawicki

Mateusz „Raven Kirô” Sówka

Opublikowano

Jedno pytanko, po co zapraszasz te cebule z mpc, które jadą tylko na bolu? xDD

Polecam na przyszłość reklamować się na jakiś porządnych forach. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...