Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pęknięty ekran, zdalne sterowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

potrzebuję jakiś sposób do sterowania zdalnego telefonem z poziomu komputera ;) coś ala team viewer. Niestety dotyk mi padł więc nie mogę zainstalować żadnej aplikacji :/ (zdalnie też nie zrootowałem tel i straciłem powiązanie z kontem google).

1.jpg

Opublikowano

Jak masz wyłączone ADB no to umarł w butach

Xiaomi Mi3: MiDev (KK 4.4, MiDev Kernel)
Nexus 7 2012: Odblokowany (AOSP5.0, Root)
Nie pomagam na PW, od tego jest forum

 

Apple ma kiczowaty system, bo bazuje na BSD~

Opublikowano

większej głupoty nie możesz tu zacytować ? myszka, klawiatura  dział bez ADB ( Android Debug Bridge ) bo  po cholerę jej to do działania...

tylko urządzenia Apple działy w oparciu o interfejs ADB ( Apple Desktop Bus ) który nic wspólnego nie ma z androidem

 

ty jak widać nawet pojęcia nie masz do czego służy debug bridge - do komunikacji za pomocą lini komend  PRZEZ INTERFEJS USB

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Ale jak kernel nie obsługuje OTG to co? :v

Xiaomi Mi3: MiDev (KK 4.4, MiDev Kernel)
Nexus 7 2012: Odblokowany (AOSP5.0, Root)
Nie pomagam na PW, od tego jest forum

 

Apple ma kiczowaty system, bo bazuje na BSD~

Opublikowano

Jak Ci OTG działa to znajdź jakiegoś huba i przerzuć to, co masz do przerzucenia na pendrive.

Xiaomi Mi3: MiDev (KK 4.4, MiDev Kernel)
Nexus 7 2012: Odblokowany (AOSP5.0, Root)
Nie pomagam na PW, od tego jest forum

 

Apple ma kiczowaty system, bo bazuje na BSD~

Opublikowano

a po co ci debugowanie dla myszki czy klawiatury ?

 

podłączasz mysz, instalujesz airdroid i resztę przez www 

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Najlepiej root explorerem czy czymś w ten deseń


a po co ci debugowanie dla myszki czy klawiatury ?

No bo jest coś takiego jak adb backup, którym możesz sobie zrzucić całą pamięć urządzenia, a później sobie odtworzyć to na innym egzemplarzu tego samego modelu........


Albo robisz pulla tego, co Ci potrzebne i fin

Xiaomi Mi3: MiDev (KK 4.4, MiDev Kernel)
Nexus 7 2012: Odblokowany (AOSP5.0, Root)
Nie pomagam na PW, od tego jest forum

 

Apple ma kiczowaty system, bo bazuje na BSD~

Opublikowano

on chce obsługiwać telefon i instalować na nim aplikacje, jak widać backup mu się jak narzazie nie przydaje do niczego skoro ma sprawny telefon i system poza digitalizerem

zrobić go może w recovery bez problemu , tam dotyk nie jest tak strasznie potrzebny, zresztą myszka tez powinna działać w recovery

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

1. Digitizerem
2. Od kiedy recovery obsługuje OTG?

Xiaomi Mi3: MiDev (KK 4.4, MiDev Kernel)
Nexus 7 2012: Odblokowany (AOSP5.0, Root)
Nie pomagam na PW, od tego jest forum

 

Apple ma kiczowaty system, bo bazuje na BSD~

Opublikowano

jak widać od dłuższego czasu i chyba nie masz o tym pojęcia , TWRP, Philz bez problemu na prawie kazdym telefonie , a CWM przerobione wersje

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Nie chodziło mi o custom recovery.....

Xiaomi Mi3: MiDev (KK 4.4, MiDev Kernel)
Nexus 7 2012: Odblokowany (AOSP5.0, Root)
Nie pomagam na PW, od tego jest forum

 

Apple ma kiczowaty system, bo bazuje na BSD~

Opublikowano

Tak. Da się. Podesłać Ci link do programu?

Xiaomi Mi3: MiDev (KK 4.4, MiDev Kernel)
Nexus 7 2012: Odblokowany (AOSP5.0, Root)
Nie pomagam na PW, od tego jest forum

 

Apple ma kiczowaty system, bo bazuje na BSD~

Opublikowano

to sobie najpierw poszukaj w Google i sprawdź czy jest w ogolę możliwość  dla twojego telefonu,

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Jest możliwość, poczytałem/pooglądałem trochę na temat ale wszystkie sensowne poradniki były po angielsku gdzie znam go w stopniu komunikatywnym (minimalnie slang komputerowy)

 

@Edit dałem już sobie radę za pomocą programy my phone exploler ;)

1.jpg

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...