Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Komputery zestawy miesiąca


TroLLu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę w dziale modernizacji pc prośby o wiele zestawów w podobnej cenie 

Chciałbym o przywrócenie "Zestawu Miesiąca" (było tak kiedyś) 

Były by tam najlepsze zestawy wybrane przez "zaufane osoby" w określonej cenie

Zmniejszy to prośby o podobne zestawy, lub użytkownik będzie mógł sam sobie wybrać coś dla siebie bez potrzeby zakładania tematu

Wiadomo, każdemu nie dogodzisz, każdy ma inne wymagania, ale przyda się i pomoże wielu

­

Opublikowano

Tak.

 

Nie chodzi oto, żeby zbijać dyskusję, bo my tego nie robimy. To się po prostu przyda.

Opublikowano

To nie jest zabijanie dyskusji.

Jest to po prostu  zebranie wszystkie do kupy, żeby nie było burdelu.

Tak.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Na forum nie można zabijać dyskusji.  Lepiej jest tak jest teraz. Jestem na nie. 

 

Dokładnie. Jest to zbędne. Na NIE

 

Skoro kiedyś było, a teraz nie ma, to widocznie nikt się tym nie interesował. Neutralny.

Opublikowano

Skoro kiedyś było, a teraz nie ma, to widocznie nikt się tym nie interesował. Neutralny.

Prawdopodobnie usuneli, gdyż przeniesli komputery z pogaduszek i zrobili wlasny dzial z podzialami, dlatego byl ten temat

Jest wiele tematow w ciagu kilku godzin o pc w podobnej cenie, ludzie nie patrza co bylo wczesniej tylko pisza, a tak zanim napisza temat beda mogli sie zorientowac co i jak

­

Opublikowano

Prawdopodobnie usuneli, gdyż przeniesli komputery z pogaduszek i zrobili wlasny dzial z podzialami, dlatego byl ten temat

Jest wiele tematow w ciagu kilku godzin o pc w podobnej cenie, ludzie nie patrza co bylo wczesniej tylko pisza, a tak zanim napisza temat beda mogli sie zorientowac co i jak

Ale cena to nie jedyny wyznacznik. Jest jeszcze przeznaczenie danego zestawu itp.. Inny będzie w danej cenie do gier inny do pracy. Gdybyśmy mieli coś takiego robić potrzeba by było kilku zestawów w danych przedziałach cenowych. Problem pojawiłby się też w wyznaczeniem tych przedziałów, bo dla niektórych przykładowo 100 zł w tą czy w tą to znaczna różnica. 

Aktualizacja byłaby koszmarem, bo sprzęt nowy się pojawia co jakiś czas, a to rodzi problemy i zmusza do ponownej analizy wszystkich zestawów. Obecnie każdy użytkownik dostaje pomoc jeśli tylko zwróci się o nią tutaj i tak na razie zostanie. Oczywiście nikt nie wyklucza, że takiego projektu nie uruchomimy, ale do tego potrzebni będą ludzie, a patrząc po redakcjach byłoby ciężko. :) 

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

 

To nie jest zabijanie dyskusji.

Jest to po prostu  zebranie wszystkie do kupy, żeby nie było burdelu.

Tak.

 

by Neosieł

Opublikowano

Da się to zrobić, ale jeśli zaraz mają pojawiać się hejty i wypowiedzi od "znawców" z "o wiele lepszymi kompóterami z allegro" to odechciewa się aktualizować. Najlepiej chyba żeby temat był zamknięty, a ewentualne sugestie na PW.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Tak, ale nie zabraniać zakładania tematów.

 

@down

Ale niektórzy pisali że to "zabije dyskusję".

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...