Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy ktoś może mi napisać ten skrypt?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć napisze mi ktos prosty skrypt ;)?

Gdy gracz nie ma vipa to pod komenda vip pisze mu tylko:

---

vip posiada

ble

ble

ble

ble

----

Ale gdy gracz ma vipa pisze mu

---

Twoj vip wazny do: 9.May.2014

bla

bla

bla

bla

----

Oczywiscie jak nadam range /vipdaj to nadaje mu range i zeby wtedy czekalo 30 dni i odebralo vipa.

 

ps: Przepraszam za te platanie wyrazów.

 

Opublikowano
command /vipdaj [<player>]:
	permission: admin
	permission message: &cNie jestes administratorem.
	trigger:
		if arg is set:
			execute console command "komenda1"
			set {VIP.wygasnie.%arg%} to 30
		else:
			message "&cPodaj nick gracza ktoremu chcesz nadac range."

every 1 day:
	loop all players:
		if {VIP.wygasnie.%loop-player%} is greater than 0:
			remove 1 from {VIP.wygasnie.%loop-player%}
		else:
			execute console command "Komenda2"


command /vip:
	trigger:
		if player has permission "VIP":
			message "&fDo konca konta VIP pozostalo: &6%{VIP.wygasnie.%player%}% &fdni."
		else:
			message "VIP"
			message "asdasdadsd"

W miejsce "komenda1" wstaw komendę która nada graczowi rangę VIPa. Natomiast "komenda2" zastąp komendą która usuwa gracza.

 

PS. Jeśli masz PermssionsEx:

Komenda1

pex user %arg% group add <grupa>

Komenda2

pex user %loop-player% group remove <grupa>

D5gGbiD.jpg

Opublikowano

@puszeq15 Co do twojego skryptu to polecam dodać linijkę, która mówi o tym, że "{VIP.wygasnie.%arg%}" zostaje zresetowane (usuwa je) gdy już czas się skończy, aby nie obciążać pliku variables.

Opublikowano

@puszeq15 Ogólnie skrypt jest źle zrobiony, załóżmy, że gracz1 dostał VIP'a o godzinie 7:00, a gracz2 dostał VIP'a 2h później, czyli o 9:00. Jakby nie patrzeć VIP obu graczy skoczy się o takich samych godzinach ;p

 

A co do @login989 to głupoty gadasz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...