-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
Ziela
Ziela
Siemka. Dzisiaj rano wbijam sobie na kompa przed szkołą no i włączyłem sobie cs'a go. Zagrałem kilka rund na społeczności ale po chwili nagle jakoś dziwnie ekran się zmienił. Takie wgl WTF. jakby mój komputer i jego piksele się zmieniły na takie jak są kwadraty w minecrafcie.. Dobra wyłączyłem tą grę i poszedłem do szkoły. Po południu przychodzę włączam a tam po wpisaniu hasła do kompa nagle wyskakuje na 1 sec czarny ekran potem znów się zrobiło normalnie też na sekunde i znów czarny ekran. Po chwili wyskoczył bluescreen. Włączyłem znów kompa i tak samo, potem chyba znów wcześniej wyciągając wszystkie kable potrzebne, które potrzebuje monitor potem znów je podłączyłem. Było tak samo. Potem wbiłem jakoś normalnie i zacząłem odinstalowywać sterowniki graficzne. Pobrałem sobie sterowniki i zacząłem instalować. Po chwili instalowaniu wyłączyło monitor. Uruchomiłem ponownie komputer. Kiedy ma wyskoczyć okienko z użytkownikami systemu to wyłącza monitor, nie wiem dlaczego.. Mogę wbić tylko na trybie awaryjnym. HELP ME!!
Karta graficzna: Nividia GeForce GTX 460
3 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.