Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wziąć wszystko ze skrzynki?


Myszu123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie i nie pisać mi żadnymi Inventory Tweaks bo tego nie ogarniam, tylko skrót klawiszowy :)

Opublikowano

Jeśli są to różne itemy, to nie można wziąć ich wszystkich na raz, musisz brać każdy item osobno.

Możesz zniszczyć skrzynkę i tylko tak wziąć wszystkie. 

Opublikowano

Jeśli są to różne itemy, to nie można wziąć ich wszystkich na raz, musisz brać każdy item osobno.

Możesz zniszczyć skrzynkę i tylko tak wziąć wszystkie. 

Wiem że skrzynkę mogę rozwalić ale czy można brać itemy odrazu np. na survival games'ach bo tak to zabierają mi, z góry dzięki :)

 

@Edit, Na niektórych filmikach u ytberów widziałem że można tak zrobić (nie chodzi mi o "shift + lpm")

Opublikowano

Nie ma takiej możliwości co mi wiadomo, patrzyłem wszystkie klawisze i testowałem i nic nie działa. Nie wiem jak oni to robią. Ale chyba to jest jakiś mod lub jakiś trick. Co mi wiadomo to albo przenosić myszką albo Shift + LPM.

 

Pozdrawiam

sygnaturka.png
Opublikowano

Jeżeli chcesz przenieść jednego rodzaju item, np. cobble do eq, a w skrzyni masz go dużo to: kliknij na stak lpm (czyli masz go ciągle podniesionego), następnie najeżdżasz na inny stack cobble, trzymasz SHIFT i klikasz 2 razy LPM

 

Może Ci się to przyda o ile Ci o to chodziło.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...