Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

komp działa monitor nie


Premian

Pytanie

Opublikowano

2h temu dojechał do mnie świeżo zamówiony komputer

http://www.morele.net/inventory/info/CJSbb/

ten oto zestaw

niestety po podłączeniu nie działa mi w nim monitor (którego właśnie używam)

teraz tak

gdy kabel jest podłączony dioda na monitorze miga ale ekran jest czarny

natomiast przy odłączonym kablu wyświetla sie komunikat o braku sygnału

wszystko w środku wygląda na dobrze podłączone choć specjalista ze mnie żaden

 

jedyne co ja zauważyłem to to że do tej pory monitor był podłączony bezpośrednio do karty graficznej

natomiast w nowym kompie te gwiazdo jest na płycie głownej

czy to ma jakiś wpływ?

 

zapomniałem monitor to

LG flatron w2253tq

 

 

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy mógłbyś krótko napisać co zrobić w takiej sytuacji ?

zajmie ci to 2 minuty a ja zaoszczędze 3h na szukaniu i grzebaniu

komputer przyjechał zmontowany wiec nie bardzo nawet wiem gdzie patrzeć

tymbardziej ze kable w tej kaście są schowane i ciezko mi tu cokolwiek ogarnac

Opublikowano

karta ma DVI-I i HDMI , to że nie masz w monitorze to już twój problem załatwić sobie przejściówkę albo najlepiej gotowy kabel  DVI-I na DVI-D

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

nie jest na płycie głównej, masz normalną kartę na slocie i jej nawet nie podłączyłeś tylko wyłączoną zintegrowaną

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

czy mógłbyś krótko napisać co zrobić w takiej sytuacji ?

zajmie ci to 2 minuty a ja zaoszczędze 3h na szukaniu i grzebaniu

komputer przyjechał zmontowany wiec nie bardzo nawet wiem gdzie patrzeć

tymbardziej ze kable w tej kaście są schowane i ciezko mi tu cokolwiek ogarnac

Podłącz po prostu monitor do wtyczki niżej...

 

 

Opublikowano

Powienieneś razem z pc dostać przejściówkę D-SUB, przez nią podłączasz monitor do gpu.

graphic.png

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...