Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy da się zegrać LoLa na pendrive'a?


ominges

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem, otóż chciałem zegrać LoLa od kolegii, i mam dwa pytania:

- Czy tak się w ogóle da?

- Jak to zrobić?

 

Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie


jOABuHG.png

Opublikowano

Nie da się? :O Jak skopiujesz folder z grą od kolegi i wgrasz go na swój komp to i tak nie będziesz mial zainstalowanej gry... Musisz sam ZAINSTALOWAĆ grę... nie możesz kopiować launchera i liczyć na to, że cudownie sam się zainstaluje ;o

916741414680034286162.png

Opublikowano

Nie da się? :O Jak skopiujesz folder z grą od kolegi i wgrasz go na swój komp to i tak nie będziesz mial zainstalowanej gry... Musisz sam ZAINSTALOWAĆ grę... nie możesz kopiować launchera i liczyć na to, że cudownie sam się zainstaluje ;o

Nie prawda ?

 

Po prostu wpierw ściągnij  launchera lola (ten co zajmuje z 20 mb), zainstaluj i wrzuć pliki z pendrive do folderu z lolem ;D

 

I jakoś cudownie się zainstakuje ;d

Opublikowano

@BodySoul

Ale kopiując sam folder nie zainstaluje mu się... o to mu chyba chodziło zadając to pytanie.
Oczywiście jak ściągniesz launchera z oficjalnej strony LoLa, zainstalujesz grę i wkleisz pliki od kolegi to nie będziesz musiał pobierać patchów itp. gdyż już je masz na pendrive.

916741414680034286162.png

Opublikowano

Nie da się? :O Jak skopiujesz folder z grą od kolegi i wgrasz go na swój komp to i tak nie będziesz mial zainstalowanej gry... Musisz sam ZAINSTALOWAĆ grę... nie możesz kopiować launchera i liczyć na to, że cudownie sam się zainstaluje ;o

Co ty pieprzysz? Zrzucałem z dysku przenośnego i git

 

@BodySoul

Ale kopiując sam folder nie zainstaluje mu się... o to mu chyba chodziło zadając to pytanie.

Oczywiście jak ściągniesz launchera z oficjalnej strony LoLa, zainstalujesz grę i wkleisz pliki od kolegi to nie będziesz musiał pobierać patchów itp. gdyż już je masz na pendrive.

no rzeczywiście o co innego mu chodzi

 

Witam, mam problem, otóż chciałem zegrać LoLa od kolegii, i mam dwa pytania:

- Czy tak się w ogóle da?

- Jak to zrobić?

 

Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie

 bierz folder na pendrive i tyle, dziala normalnie

­

Opublikowano

Działa, możesz spokojnie spatchowanego zabrać ze sobą :)

nn4e86.gif


The future starts today, not tomorrow.


The rest is silence. High by the beach.


Will you go crazy? What do you mean?

Opublikowano

wpisz w starcie tam gdzie pole szukanie RIOT GAMES i po prostu skopiuj folder wklej na pendrive 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...