Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skrypt rcon, który wykona komende w konsoli.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podesle skrypt rcon w php zeby wykonywal komende w consoli? moze byc z edycja komendy w pliku .php

Opublikowano

Sorki, podałem zły link. Tutaj masz prawidłowy link:

https://github.com/thedudeguy/PHP-Minecraft-Rcon

Skrypt wygląda następująco:

require_once('rcon.php'); //plik rcon.php jest wymagany!

$host = 'some.minecraftserver.com'; // IP lub adres serwera
$port = 25567;                      // Prot RCON'u
$password = 'server-rcon-password'; // rcon.password ustawione w server.properties
$timeout = 3;                       // Limit czasu

$rcon = new Rcon($host, $port, $password, $timeout);

if ($rcon->connect())
{
  $rcon->send_command("say Witaj Świecie!"); //komenda wykonywana na serwerze
}

Pumpernikiell.png


Opublikowano

@Majster18

 

A jak mam zapisać ten twój skrypt (pobrałem już rcon.php)

 

Jako .php? czy jak? bo nie wiem czy to pełne [Nie ogarniam wgl :/]

 

Mam nadzieję ze za to nie będzie warna.. bo nie chce czekać :/

Opublikowano

Masz to zapisać w rozszerzeniu .php (np. index.php). Po wejściu w adres (np. twojadomena.pl/index.php ) zostanie wykonana komenda, w tym przypadku say Witaj Świecie!

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to zapraszam na PW.

Pumpernikiell.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...