Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lets Play Legaue Of Legends#2 Tristana ad Mid?


MitterXmetin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ten skin to taka taktyka, by enemy myslało, że skoro taki skin marny, to i Ty noob jesteś? :D

No ja tristana bardzo slabo gram :D no ale powiedzmy ze tak :D a skin darmowy tak samo jak i postac;p

Opublikowano

Zwykłe lets play'e są nudne. Nie wróżę, ci wielu widzów.

czekam na podpowiedzi dopiero zaczynam i oczywiscie moge zrobic cos nowego :) tylko nie zapomnij jestem na poziomie gold/silver... zadnej chall w 10 dni^^

Opublikowano

tym bardziej nikt nie będzie chciał oglądać xD

 

czekasz na podpowiedzi co masz robić? bez sensu zaczynać na yt bez pomysłu :(

Chyba zle mnei zrozumiales,on mowi ze monotonne sa lets play ale chodzi o to ze na tym poziomie gry nie mozna nagrac nic innego,wiec nagrywam let's play,z biegiem czasu gdy bede coraz lepszy beda napewno jakies fajne serie ;)

Opublikowano

lets playe nagrywaj gdy jesteś popularny, inaczej radzę przestać i zrobić coś czego nie ma.

pomysl moze i dobry tylko trzeba sie z czegos wybic :)

Jak grasz tristą na mida do graj full ap : )

tak wiem dzieki tylko ze akurat troll picknela ta sivir, i nie zmienilem sobie runek i masterek takze gralem juz full ad ;p

Opublikowano

Ale nie wybijesz sie z nagrywania lola.. 10 minut bym nie wytrzymał oglądając takie coś -.-

 

1. Lol do oglądania jest nudny.

2. Wole oglądac lola u isamu wiadomo czemu.

 

+ Masz silvera.. jak bys mial chall lub  d1 to juz inna sprawa.

20utztj.jpg

Opublikowano

Ale nie wybijesz sie z nagrywania lola.. 10 minut bym nie wytrzymał oglądając takie coś -.-

 

1. Lol do oglądania jest nudny.

2. Wole oglądac lola u isamu wiadomo czemu.

 

+ Masz silvera.. jak bys mial chall lub  d1 to juz inna sprawa.

no dokladnie o tym mowie caly czas,ze do tej pory bede nagrywal tylko lets playe do poki sie nie wybije... zreszta nie tylko z lola;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...