Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie czy nadal będę miał bana?


xxdeloxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy jak dostałem bana na serwerze MTA Gta sa na ip i jak kolega zarejestruje mi się ze swojego kompa z innego ip to będe mógł się zalogować na jego konto jak mam bana na ip ?

Opublikowano

Witam czy jak dostałem bana na serwerze MTA Gta sa na ip i jak kolega zarejestruje mi się ze swojego kompa z innego ip to będe mógł się zalogować na jego konto jak mam bana na ip ?

A skąd wiesz, ze na IP? Jak dostałeś bana na unikaln kod MTA. To musisz rejestr czyścić.

Opublikowano

Jeżeli masz win7 to tutaj masz czyszczenie rejestru


Bana dostałeś na SERIAL na 1oo%, więc zmiana IP nic nie da.

Zrobiłem wszystko co na filmie i nic nadal ban

Pomożcie bo chce pograc na pylifie !

Opublikowano

Jeżeli masz win7 to tutaj masz czyszczenie rejestru


Bana dostałeś na SERIAL na 1oo%, więc zmiana IP nic nie da.

Ty wgl wiesz o co chodzi z tym czyszczeniem rejestru? xD

 

Zrobiłem wszystko co na filmie i nic nadal ban

Pomożcie bo chce pograc na pylifie !

Musisz wyczyścić rejestr tylko i wyłącznie MTA. Osobiście nie wiem jak to się robi. Znałem jednego kolesia który tego dokonał. Ale nie mam tera z nim kontaktu. Warto jest mieć też na uwadze. Iż to jest jedyna szansa na granie na zbanowanym koncie. Możesz to robić ręcznie. Programu do tego jeszcze nikt nie napisał. Tak czy tak. Z tym wiąże się również ryzyko. Usuniesz nie ten rejest. I masz zjebanego kompa. Może dojść nawet do potrzeby formata. A właśnie. Po formacie również będziesz mógł grać. Bo wtedy rejestr również się czyści.

Opublikowano

Ty wgl wiesz o co chodzi z tym czyszczeniem rejestru? xD

 

Musisz wyczyścić rejestr tylko i wyłącznie MTA. Osobiście nie wiem jak to się robi. Znałem jednego kolesia który tego dokonał. Ale nie mam tera z nim kontaktu. Warto jest mieć też na uwadze. Iż to jest jedyna szansa na granie na zbanowanym koncie. Możesz to robić ręcznie. Programu do tego jeszcze nikt nie napisał. Tak czy tak. Z tym wiąże się również ryzyko. Usuniesz nie ten rejest. I masz zjebanego kompa. Może dojść nawet do potrzeby formata. A właśnie. Po formacie również będziesz mógł grać. Bo wtedy rejestr również się czyści.

 

Co ty piszesz?! Po formacie nie będzie mógł grać gdy dostał bana na pylu... Co da ci format skoro ban jest zapisany w mysql serwera? ;o Kumpel dostał bana, to nawet ja nie mogłem wbić na swoim kompie na jego konto, więc nie wiem co ty piszesz i dlaczego wprowadzasz go w błąd. 

 

Zmiana IP także nic nie da, serial do MTA nawet po formacie się nie zmienia. Wiem, że gdy głębiej pogrzebiesz w adresie MAC karty sieciowej to jest sposób aby zmienić serial. Lecz osobiście nie dokonałem jeszcze tego. 

Opublikowano

Co ty piszesz?! Po formacie nie będzie mógł grać gdy dostał bana na pylu... Co da ci format skoro ban jest zapisany w mysql serwera? ;o Kumpel dostał bana, to nawet ja nie mogłem wbić na swoim kompie na jego konto, więc nie wiem co ty piszesz i dlaczego wprowadzasz go w błąd. 

 

Zmiana IP także nic nie da, serial do MTA nawet po formacie się nie zmienia. Wiem, że gdy głębiej pogrzebiesz w adresie MAC karty sieciowej to jest sposób aby zmienić serial. Lecz osobiście nie dokonałem jeszcze tego. 

Wcześniej nie widziałem na pylife. I tam faktycznie może być MySQL ban i tego się nie da odbanować. Chyba, że nowe konto. Ale ty go teraz wprowadzasz w błąd. Sam dobrze wiem bo miałem to po formacie wiele razy, iż mogę grać po formacie na MTA. Czyli to winna rejestru. Wiem to dobrze. I ty nie ucz " ojca dzieci robić". Bo swoje wiem. I o to, że to działa. Dam sobię rękę uciąć.

Opublikowano

A skąd wiesz, ze na IP? Jak dostałeś bana na unikaln kod MTA. To musisz rejestr czyścić.

Tutaj ma rację można by tak zrobić. Albo zmienić IP no chyba że to nie pomoże to musisz pokombinować.

Opublikowano

Wcześniej nie widziałem na pylife. I tam faktycznie może być MySQL ban i tego się nie da odbanować. Chyba, że nowe konto. Ale ty go teraz wprowadzasz w błąd. Sam dobrze wiem bo miałem to po formacie wiele razy, iż mogę grać po formacie na MTA. Czyli to winna rejestru. Wiem to dobrze. I ty nie ucz " ojca dzieci robić". Bo swoje wiem. I o to, że to działa. Dam sobię rękę uciąć.

 

Ojca dzieci robić to nie ucz ty przyjacielu :) Z własnego doświadczenia wiem, że bany są zapisywane na banliście w mysql, więc jakim cudem po formacie komputera ma cię odbanować? ;o Nie rozumiem tutaj twojego oburzenia do tego co napisałem, ponieważ na pylu grałem bardzo długo, miałem parę banów, testowałem jak to jest więc wiem, że format komputera w niczym tutaj nie pomoże. Na pylu nie dość, że dostajesz bana na konto to jeszcze na serial. Więc jak na innym komputerze spróbujesz wejść na to samo konto to nie masz nawet cienia szans aby zagrać na tym koncie, ponieważ jest ono zablokowane. Lecz na drugim komputerze na, którym bana nie otrzymałeś grać możesz (oczywiście na innym koncie). Taka poprawa tego co napisałeś :)

 

Więc kolego raczej na pylu sobie nie pograsz, jeżeli nie uda ci się zmienić seriala. Tak jak pisałem, da się go zmienić grzebiąc w adresie MAC, lecz osobiście nie udało mi się jeszcze tego odkryć.

Opublikowano

Ojca dzieci robić to nie ucz ty przyjacielu :) Z własnego doświadczenia wiem, że bany są zapisywane na banliście w mysql, więc jakim cudem po formacie komputera ma cię odbanować? ;o Nie rozumiem tutaj twojego oburzenia do tego co napisałem, ponieważ na pylu grałem bardzo długo, miałem parę banów, testowałem jak to jest więc wiem, że format komputera w niczym tutaj nie pomoże. Na pylu nie dość, że dostajesz bana na konto to jeszcze na serial. Więc jak na innym komputerze spróbujesz wejść na to samo konto to nie masz nawet cienia szans aby zagrać na tym koncie, ponieważ jest ono zablokowane. Lecz na drugim komputerze na, którym bana nie otrzymałeś grać możesz (oczywiście na innym koncie). Taka poprawa tego co napisałeś :)

 

Więc kolego raczej na pylu sobie nie pograsz, jeżeli nie uda ci się zmienić seriala. Tak jak pisałem, da się go zmienić grzebiąc w adresie MAC, lecz osobiście nie udało mi się jeszcze tego odkryć.

Redaktor a czytać ze zrozumieniem nie potrafi.. Godne podziwu. Napisałem, że MySQL nie ominie. Ale czyszczenie rejestru i format pomoże w przypadku bana na serial MTA.

Opublikowano

Redaktor a czytać ze zrozumieniem nie potrafi.. Godne podziwu. Napisałem, że MySQL nie ominie. Ale czyszczenie rejestru i format pomoże w przypadku bana na serial MTA.

 

eXmod a czytać nie umie :D Autor napisał 

 

 

Pomożcie bo chce pograc na pylifie !

 

A na pylife dostajemy bana na serial + trafia on do bazy msql ;] Więc niepotrzebnie nabijasz posty skoro nie wiesz o co chodzi, albo nie czytasz wszystkiego :)

 

Na pylu nie masz innej możliwości pogrania. Snajper jeżeli nadal pragniesz mnie pouczać aby się dowartościować to zapraszam na pw,gg, ponieważ nie zamierzam tutaj więcej oftopować. 

Opublikowano

Ale bzdury za przeproszeniem wypisujecie.

 

To czy ban jest zapisany w mysql, w pliku xml czy w pliku tekstowym nie ma żadnego znaczenia. To po prostu informacja że ten ip, albo ten serial, albo te konto użytkownika jest zbanowane.

 

Ban może być na jedną, dwie lub wszystkie z tych rzeczy. Z tego też powodu, jak ktoś dostał bana na konto i na serial, to nawet zalogowanie się u kolegi nic nie da (a może i kolega dostać bana jeśli ban jest ustawiony tak aby łapał nowe seriale/adresy ip).

 

Rozwiązania są dwa:

1) napisać apelacje

2) zmienić serial i grać na nowym koncie (nie logować się w ogóle na stare - to ważne!)

 

Zmienić seriala nie da się ani przez wyczyszczenie rejestru, ani przez zmianę mac karty sieciowej, ani przez reinstalację windowsa. To numer seryjny wyciągniety z bebechów komputera i po prostu trzeba komputer zmienić... lub napisać tą apelację.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...