Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spadek około ~150fps w lolu


sebasku2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Otóż od ostatniego pięknego patcha, po którym lola ściągałem 2 razy mam całe 50fps na very low, kiedy przed tym jebanym patchem miałem 200 na low i ~60 na postaciach+efektach+cieniach na high a enviroment na very low... Nie mam pozaznaczanych żadnych opcji ani nic, sterowniki nie ruszane(jedynie od dzwieku). Mam nadzieje ze nie jestem jedyna osoba która ma ten problem ;)

Opublikowano

jak ja to lubię jak ludzie obwiniają patch, wyrzuć kompa przez okno i kup nowego albo format i będzie działać ._.

Podaj mi rękę, zaróbmy hajs... 


eh8pquc.jpg


Core i7- 4960X @ 4.5GHz


Asus P9X79 Deluxe


GTX 780 SC


HyperX Predator 16GB

Opublikowano

jak ja to lubię jak ludzie obwiniają patch, wyrzuć kompa przez okno i kup nowego albo format i będzie działać ._.

ten patch cos spieprzyl, 1/3 gier na poczatku to crashe, gdzie wczesniej tak nie bylo

system 64 bit?

­

Opublikowano

jak ja to lubię jak ludzie obwiniają patch, wyrzuć kompa przez okno i kup nowego albo format i będzie działać ._.

Mówi ten który kupił gtx 650 do i7  xD do tego nazywa gpu "typem mikroukładu", weź wyjdz.

 

 

 

 

 

Patch może nie być w 100% kompatybilny ze sterownikami. Poczekaj 2-3 dni powinna wyjsc latka. Ewentualnie pobierz najnowsze stery do grafy.

Opublikowano

Witam,

Otóż od ostatniego pięknego patcha, po którym lola ściągałem 2 razy mam całe 50fps na very low, kiedy przed tym jebanym patchem miałem 200 na low i ~60 na postaciach+efektach+cieniach na high a enviroment na very low... Nie mam pozaznaczanych żadnych opcji ani nic, sterowniki nie ruszane(jedynie od dzwieku). Mam nadzieje ze nie jestem jedyna osoba która ma ten problem ;)

po co ci te 200 fps jak od 60 w góre nie widać  już różnicy

Opublikowano

Niby nie powinno być widać różnicy, ale ja jakoś grając cały czas na +300 fps, potem przestawiając na chwile na 60 fps to się nie dało grać. Gra po prostu oporniej działała, wszystko wolniej się działo. Tak samo mogę dać przykład z CS 1.6 gdzie 60 vs 100 fps to niebo a ziemia. Jest to raczej bardziej związane z silnikiem gry i nie w każdej grze 60 fps = płynna gra.

Opublikowano

Synchronizacja pionowa ? V-sync czy jakoś tak się to nazywało.

Nic zaznaczone nie mam

po co ci te 200 fps jak od 60 w góre nie widać  już różnicy

powiedziałem to dla porównania tylko -_-

Mówi ten który kupił gtx 650 do i7  xD do tego nazywa gpu "typem mikroukładu", weź wyjdz.

 

 

 

 

 

Patch może nie być w 100% kompatybilny ze sterownikami. Poczekaj 2-3 dni powinna wyjsc latka. Ewentualnie pobierz najnowsze stery do grafy.

Mam najnowsze zawsze(autoaktualizacja + sprawdzam co tydzień sam)

ten patch cos spieprzyl, 1/3 gier na poczatku to crashe, gdzie wczesniej tak nie bylo

system 64 bit?

Tak

jak ja to lubię jak ludzie obwiniają patch, wyrzuć kompa przez okno i kup nowego albo format i będzie działać ._.

Mówi to gość który na c***a ma 16gb ram, zresztą spierdalaj -_-

spróbuj reinstal lola albo format innej opcji nie ma : - ]

Po co mam sadzić formata skoro ja nic nie robiłem, a po patchu mi tak spadło? -_-

reinstall x3 wątpie, że kolejny ma sens...

Opublikowano

Mówi ten który kupił gtx 650 do i7  xD do tego nazywa gpu "typem mikroukładu", weź wyjdz.

 

 

 

 

 

Patch może nie być w 100% kompatybilny ze sterownikami. Poczekaj 2-3 dni powinna wyjsc latka. Ewentualnie pobierz najnowsze stery do grafy.

nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia bo się tylko ośmieszasz ;]

Podaj mi rękę, zaróbmy hajs... 


eh8pquc.jpg


Core i7- 4960X @ 4.5GHz


Asus P9X79 Deluxe


GTX 780 SC


HyperX Predator 16GB

Opublikowano

Wywala BugSplata ;/

Pomogło ;) Niby nadal mam ~20fps mniej niż normalnie, ale już da się grać przynajmniej ;) Leci reszta likeów jakie mam ;)

 

@piter9220

Widzę, że nabijasz posty, albo popatrzyłeś tylko na tytuł tematu i walnąłeś pierwszą lepszą rzecz jaka przyszła ci na 

Chwila napisałeś "ze sterowniki nie były ruszane" to zalkalizuj Mi pomogło chcę tylko pomóc ,a ty z takim postem myśl potem pisz mi pomogło i chcę się tylko podzielić pomocą 

NIESPODZIANKA 

 

NEW SKIN ⇓⇓⇓

tumblr_n955zxYkWO1qztgoio1_250.gifKatarina BraZZers

 

 

 

Opublikowano

Chwila napisałeś "ze sterowniki nie były ruszane" to zalkalizuj Mi pomogło chcę tylko pomóc ,a ty z takim postem myśl potem pisz mi pomogło i chcę się tylko podzielić pomocą

Mówi ten który kupił gtx 650 do i7   xD do tego nazywa gpu "typem mikroukładu", weź wyjdz.

 

 

 

 

 

Patch może nie być w 100% kompatybilny ze sterownikami. Poczekaj 2-3 dni powinna wyjsc latka. Ewentualnie pobierz najnowsze stery do grafy.

Mam najnowsze zawsze(autoaktualizacja + sprawdzam co tydzień sam)

 

 

Myślę, że tyle ci wystarczy... Zresztą temat do zamknięcia @Zarax @Szymico

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...