Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Genialny pomysł na serwer (SkyGildie).


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! mam do was pytanie czy zagralibyście na serwerze skygildie?

 

Już objaśniam na czym on polega:

 

Jest to normalny serwer z autorskim pluginem na gildie + czadowym generatorem map !!! Generator generuje mape a dokladnie skymape zrobiłem zdjęcie z mapy:

 

post-826417-0-38278100-1409486322_thumb.png

 

 

 

 

Do tego by jeszcze doszedł czadowy  plugin na drop !!! Wielki drop ze stone itp...

 

Jeśli dobrze pujdzię może do serwera dodam życia ( czyli jak zginiesz 5 razy ban na 1 dzień )

 

na serwerze jest jeszcze wiele ciekawych pluginów typu speed 6 w butach + jump 23

oraz inne rodzaje strzal ( np. strzelaz i pojawia sie 6 pajeczyn ) dzięki czemu blokuje gracza !!!

Jeszcze będzie plugin 1vs1 oraz kilka minigierek ( nie dużo ) to taki dodatek !!!

 

 

 

Jeśli podoba się serwer piszcie w komentarzach !!! A niedługo na youtube oraz polskich Forach pojawi się reklama 1 w polsce serwera SkyGildie !!! To od was zależy !!!

Opublikowano

Pragne cie po informować że to był moj pomysł i juz mialem 2 edycje.
Serwer nazywał sie SKAJMC

graphic.png

Opublikowano

Pomysł jest bardzo ciekawy, który ma szanse zaistnieć.

W końcu ktoś pomyślał o czymś innym, niż normalny survival.
Każdy dodatkowy plugin, czy praca własna wychodzi na plus Tobie i Graczom.

Tak więc dla mnie super pomysł, czekam na realizację. ;)

Opublikowano

Zagrałbym, ale niedawno sam wpadłem na podobny pomysł. Mam już nawet gotowy generator.

 

Polecam autorski skrypt na drop, bardzo zaawansowany mojego autorstwa, jest nim Stone++.

Opublikowano

No nie wiem

ZHEJTUJE TO JAK TYPOWY GIMB

 

nie fujowe to nie rób serwa bo nikt nie bedzie gral na 20 slotowce

 

Jako Dorosły

 

hmm próbuj a może ci się uda zawsze warto :)

Posty : 100 / 200 / 400 / 800 / 1000 / 1500

Opublikowano

serwer ma 150 slotów geniuszu

zainstalowany na profesjonalnym vps 150 ramu na slot


dziękuje za odp. Serwer ujawi się niedługo na kanale NerdyGamePlay       oraz na        MrRexover   ( szukam także youtuberów ) ( serwer ujawi się na 12 listach serwerów online w tym 3 amerykańskich i 2 europejskich

Opublikowano

Plagiat. Serwer bez sensu widać, że będzie polegał na tym, że ty na gm podlatujesz do kogoś i go zabijasz :G

xD

Opublikowano

Pomysł fajny lecz nie twój 2 lata temu byl taki serwer tylko z factionsami <3

Opublikowano

Pomysł na serwer jest, tylko szkoda że pewnie jak wszystkie tego typu serwery (coś nowego) nie dotrwa nawet do fazy beta testów. :G

 

Pozdrawiam

 

#OFFTOP 400 postów :>

EX WŁAŚCICIEL MCF2F.PL

Opublikowano

Szczerze, każdy zachwala ten pomysł.


Później by pewnie nikt nie zagrał 


lub po 3 dniach znudzicie się.


  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nie robiłbym z tego serwera, tylko mini-game, zamiast gildii dodałbym drużyny, które klepią się między sobą.

Opublikowano

Jak to ma być F+SURV to zrob inaczej te wyspy nie takie kolce oddalone tylko połczone o dużej powierzchni :) i co 100 kratek jest przerwa [nwm z 20kratek] i spawn na specjalnej i oddzielnej :)

Profil Steam ---->  *Kliknij*


Chcesz posnapować? *-* Dodaj : gabryyy997

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...