Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań odnośnie World Editora i tworzenia map


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć! Chciałbym się nauczyć robić mapki pod metina, expowiska, dungeony, miasta, wyspy i inne.

Lecz nie wiem kompletnie jak się do tego zabrać.

1.Jak mam uruchomić WorldEditora bez żadnych błędów, jakie billioteki są potrzebne do uruchomienia go, gdzie mam zamieścić aplikacje, tekstury, obiekty.

2.Jak dodać obiekty na własna mape, co robic?

3.Jak stworzyć dobry teren, góry, wzniesienia itp.

4.Jaka wielkoscia robic sciezki (grubosc).

 

 

Najważniejsze jest 1 pytanie, jeżeli czegoś nie rozumiecie napiszcie, a wytłumacze inaczej.;p

 

Z góry dzięki za pomoc. ;)

@Tharel.

@Mizune

@Evor.

@1361622928-U485574.png~Sielu

 

Wy chyba robicie mapy, jak możecie przeczytajcie to ;).

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Opublikowano

W tym masz 3 poradniki o tworzeniu map. http://www.mpcforum.pl/topic/1125720-edycje-klienta-metin2-tworzenie-terenu-mapy-cz1/

Znajdziesz tam gdzie zainstalować WE gobić góry itp.

A grubość ścieżki. Mhm. Chyba 3 są w miastach a coś koło 2 za miastami. + po 1 dookoła ścieżki ta inna textura. Chyba tak.

Widziałem, dzięki lecz chcę, żeby inni doświadczeni maperzy wypowiedzieli się swoimi słowami, na moje pytania.

Jeszcze raz dzięki.

 

Mam kolejne pytania:

Jakie pliki mam rozpakować z pack clienta i dodać do folderu z WE?

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Opublikowano

Odświeżam.

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Opublikowano

Cześć! Chciałbym się nauczyć robić mapki pod metina, expowiska, dungeony, miasta, wyspy i inne.

Lecz nie wiem kompletnie jak się do tego zabrać.

1.Jak mam uruchomić WorldEditora bez żadnych błędów, jakie billioteki są potrzebne do uruchomienia go, gdzie mam zamieścić aplikacje, tekstury, obiekty.

2.Jak dodać obiekty na własna mape, co robic?

3.Jak stworzyć dobry teren, góry, wzniesienia itp.

4.Jaka wielkoscia robic sciezki (grubosc).

 

 

Najważniejsze jest 1 pytanie, jeżeli czegoś nie rozumiecie napiszcie, a wytłumacze inaczej.;p

 

Z góry dzięki za pomoc. ;)

@Tharel.

@Mizune

@Evor.

@1361622928-U485574.png~Sielu

 

Wy chyba robicie mapy, jak możecie przeczytajcie to ;).

Wpadłem to muszę odpowiedzieć, mimo iż nie przykładam dużej wagi na robienie map.

 

-Pobrać go z tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/1124335-world-editor-metin2/

Biblioteki podstawowe z klienta metina, potem tylko dograj WE z tematu wyżej do klienta.

 

Obiekty się dodaje łatwo, edytor bardzo prosty w obsłudze lecz pierw trzeba wypakować property oraz na dysku D wypakować MPCforum itd.

 

To już zależy od wyobraźni, raczej nie od umiejętności choć w pewnym stopniu pewnie tak :P

 

Jakie chcesz, mieszaj też tekstury i będzie git. 

3_1.png

Opublikowano

Czytaj takie porady, a potem się dziw że mapy się bugują..
Tyle doradców, a ani jeden nie ma racji.

PS. Nie polecam oglądać tutorialu który wstawił TheGrubyLolek.

0VPaRnd.png

Opublikowano

@Mizune , mógłbyś wytłumaczyć tylko te podstawy? :(

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Opublikowano

Czytaj takie porady, a potem się dziw że mapy się bugują..

Tyle doradców, a ani jeden nie ma racji.

 

PS. Nie polecam oglądać tutorialu który wstawił TheGrubyLolek.

Co ma ci się zbugować niby?

 

@UP: jakie podstawy? Wystarczy wgrać i wszystko gotowe.

3_1.png

Opublikowano

Czytaj takie porady, a potem się dziw że mapy się bugują..

Tyle doradców, a ani jeden nie ma racji.

 

PS. Nie polecam oglądać tutorialu który wstawił TheGrubyLolek.

Teach me master, robię w taki sposób i zawsze wszystko działa.

Opublikowano

Ref.

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Opublikowano

Co ma ci się zbugować niby?

 

@UP: jakie podstawy? Wystarczy wgrać i wszystko gotowe.

Mizune ma racje, mapy moga sie bugowac :)

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...