Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wgrywać zbroje/bronie/inne?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzien Dobry.

Mam serwer hamachi dosyć dobrze się rozwija jest on na plikach takiniesmialy.

Jako ze bardzo mało orientuję się w edycji clienta / rozpakowywaniu wypakowywaniu czy ktoś by do clienta można go sciągnąc na plikasz taki nie smialy powgrywał nowe bronie / zbroje /kostiumy różne rzeczy lub napisał mi jak to zrobić? :)

Lub zrobił tego clienta dał linka powiedzial co gdzie powpisywać.

Nie masz co robić? Możesz pomóc !

 

Dziękuje będę niezwykle wdzieczny.

Opublikowano

Tak spróbóje jednak jak ktoś będzie miał clienta takiegoniesmialego gotowego już wgranego i mi powie gdzie mam jakieś tekstury czy coś wgrać byłbym też wdzieczny za takie udostepnienie oczywiscie sam poproboje.

Opublikowano

@Arkadioush

 

Dla niego to po chińsku^

 

@topic :

 

 

Jak damy Ci gotowca nigdy się nie nauczysz w tym poradniku co dostałeś wszystko jest opisane, wiem że wydaje się trudne, ale takie nie jest^^

 

http://www.mpcforum.pl/topic/580343-megatut-jak-poprawnie-dodac-zbroje-bronie-i-moby-na-serwerclient/

20utztj.jpg

Opublikowano

Tak poszperałem da rade zamienić stare zbroje na nowe?

Nie chce już dodawać nowych bo bym się napocił a na tym mi nie zalezy.

Zmienilem tga podmienilem raczej i widzę nowe zbroje / bronie pozmienialem to.

Ale ogolnie na postaci jak je zakladam widze stare i nie wiem jak to zrobić zeby były te nowe tak teraz sobie myśle ;d

Opublikowano

Tak poszperałem da rade zamienić stare zbroje na nowe?

Nie chce już dodawać nowych bo bym się napocił a na tym mi nie zalezy.

Zmienilem tga podmienilem raczej i widzę nowe zbroje / bronie pozmienialem to.

Ale ogolnie na postaci jak je zakladam widze stare i nie wiem jak to zrobić zeby były te nowe tak teraz sobie myśle ;d

musisz zamienić w cliencie oraz po stronie serverfiles 

grupa graczy którzy zagrają na starym Metin2Global 2007 https://discord.gg/ygKzJfm

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...