Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Problem z grami


InfoDiox

Pytanie

Opublikowano

Witam mam problem z grami włączam np. Lf2 Wyskakuje okienko i pisze ''D:\LF2\lf2.exe

Nie można uruchomić aplikacji ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niepoprawna Więcej szczegółów można znaleźć w dzienniku zdarzeń aplikacji lub przy użyciu narzędzia wiersza polecenia sxtrace.exe''

 

W start wpisywałem cmd potem pisalem regsvr32 sxstrace.exe i wyskakiwało okienko i pisze ''Moduł sxstrace.exe został załadowany ale nie odnaleziono punktu wejścia Dllregisterserver

 

Upewnij się że plik sxstrace.exe jest prawidłowym plikiem DLL lub OCX a nastepnie spróbój ponownie

 

To samo jest z GTAIV i chyba Mafią II

 

Prosze o szybką pomoc komputer ma nowy dysk i system WIN7 home premium x64

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Logi chyba o to chodziło Nazwa dziennika:Application

Źródło:        SideBySide
Data:          2014-09-03 16:59:14
Identyfikator zdarzenia:33
Kategoria zadania:Brak
Poziom:        Błędy
Słowa kluczowe:Klasyczny
Użytkownik:    Nie dotyczy
Komputer:      Gabrys-Komputer
Opis:
Nie można wygenerować kontekstu aktywacji dla "D:\LF2\lf2.exe". Nie można odnaleźć zestawu zależnego Microsoft.VC80.MFC,processorArchitecture="x86",publicKeyToken="1fc8b3b9a1e18e3b",type="win32",version="8.0.50608.0". Użyj narzędzia sxstrace.exe, aby uzyskać szczegółową diagnozę.
Kod XML zdarzenia:
  <System>
    <Provider Name="SideBySide" />
    <EventID Qualifiers="49409">33</EventID>
    <Level>2</Level>
    <Task>0</Task>
    <Keywords>0x80000000000000</Keywords>
    <TimeCreated SystemTime="2014-09-03T14:59:14.000000000Z" />
    <EventRecordID>1897</EventRecordID>
    <Channel>Application</Channel>
    <Computer>Gabrys-Komputer</Computer>
    <Security />
  </System>
  <EventData>
    <Data>Microsoft.VC80.MFC,processorArchitecture="x86",publicKeyToken="1fc8b3b9a1e18e3b",type="win32",version="8.0.50608.0"</Data>
    <Data>
    </Data>
    <Data>
    </Data>
    <Data>
    </Data>
    <Data>
    </Data>
    <Data>
    </Data>
    <Data>
    </Data>
    <Data>
    </Data>
    <Data>
    </Data>
    <Data>
    </Data>
    <Data>D:\LF2\lf2.exe</Data>
    <Data>
    </Data>
    <Data>
    </Data>
    <Data>
    </Data>
    <Data>
    </Data>
    <Data>
    </Data>
    <Data>
    </Data>
    <Data>
    </Data>
    <Data>
    </Data>
    <Data>
    </Data>
  </EventData>
</Event>
Opublikowano

pobralem i zainstalowalem 2005 2008 ale nadal to samo :(

''Heh przecież pisze jak byk ;) '' 

 

jak  włączam np. Lf2 Wyskakuje okienko i pisze ''D:\LF2\lf2.exe

Nie można uruchomić aplikacji ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niepoprawna Więcej szczegółów można znaleźć w dzienniku zdarzeń aplikacji lub przy użyciu narzędzia wiersza polecenia sxtrace.exe''''

masz nawet podpowiedź ''  Więcej szczegółów można znaleźć w dzienniku zdarzeń aplikacji lub przy użyciu narzędzia wiersza polecenia sxtrace.exe'''' Podeślij logi tak jak pisze w tym błędzoe  i ustalimy w czym problem i z czym.

Opublikowano

Ciekawi mnie jedno. Masz x64, a gra się prosi o visuala x32. Sprawdź czy możesz zainstalować Visual Studio x32.

Opublikowano

Mam tylko visual Studio 64 i 86 Redistributables to zainstaluje ten microsoft  visual c++

Zainstalowalem i nic nadal ten sam problem ;/

Spróbuj zainstalować wszystkie wersje ;) 

Microsoft Visual C++ Redistributable
Wersja: 2013 2012 2010 2008 2005

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...