Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Bots - Wspomnienie jednego z lepszych MMO


kotkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

664521409313984361129.png

Bots to hack'n'slash'owy MMO osadzony w świecie Sci-Fi.

W trakcie gry, sterujemy jednym z wielu robotów bojowych, którymi przyjdzie nam się zmierzyć na jednej z wielu aren bojowych, w 3 różnych trybach rozgrywki.

 

918561409314423361129.png

 

Przy pierwszym zalogowaniu, musimy wybrać jednego z trzech robotów, który będzie nam towarzyszyć przez początek rozgrywki:

 

Patch - ciężki bot, wolny, ale bardzo wytrzymały

Surge - szybki i lekki robot,  zadający niskie dmg

Ram - bardzo potężny bot, preferowany przez większość nowych graczy

995161409314813361129.png
Procesor 1.5 GHZ,
256 RAM,
Grafika 64 MB,
HDD 2 GB
 
Gra z racji na swój wiek, ma bardzo niskie wymagania.
 
417511409314985361129.png
Niestety serwery upadły z powodu ataków DDoS kilka lat temu,
mimo tego nadal dostępne są serwery prywatne, niestety nie są aż tak popularne. 
 

 

Oto filmik z gry PvE (poziom na 66lvl, polegający na zbieraniu przedmiotów). 

W opisie filmu jest link do jednego z prywatnych serwerów "Bout Cheetah"

76561198044975849.png

Best Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...