Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Kim najłatwiej wycarrować grę? Champ i linia


Taki KaWai<3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Wiem także że chodzi o to kto gdzie i kim gra najlepiej ale tak się poprostu pytam. Linia i champ? Kogo polecacie, kim carrujecie?

Staram się ostatnio grać jungle lee sinem lecz bez ogarniętego teamu sie nie da...


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Yasuo na mida :)

 

+shield

+manaless

+dash

+harras

+ściana, która blokuje AA i umiejętności tj.: Q ziggsa, Ulti Cait, Ezreala, Jinx etc.

+doskok

+podrzucenie

+świetny w TF

4961814087238241191981.png

Opublikowano

Tak samo twierdzę yasuo.

 

+Skacze po minionach jak głupi.

+Latwa farma.

+Harras.

+Shield.

+"Ściana wichru" ktora blokuje takie rzeczy jak Tasak mudno,stuny itd.

+Dobry ult na tf'y najlepiej jak w teamie jest ktos z podrzuceniem np Alistar.

 

Głównie to mid. Na topa tak średnio sie nadaje.

Opublikowano

Zyra na midzie.

 

+ Obijanie

+ Niezbyt wysokie mana cost'y

+ ClearTime

+ Push

+ Inicjacja wraz z ogromny DMG z Ultimate'a

+ Trudna do skontrowania.

+ Możliwość ucieczki (Snear i slow z W+E)

+ Bardzo mocny 2 lvl

Opublikowano

gowno prawda yasuo jest zbyt zalezny od teamu. moze w brazie jest nim latwo wycarrowac (chociaz w brazie to wszystkim sie wycaruje).

poza tym yasuo nie ma escapu i jest oczywiscie papierem. mozesz linie wygrac ale tak jak mowie, bez zadnego podrzutu bedziesz miec ciezko. jestes papierem wiec na ciebie focus bedzie leciec. widziales final c9 z tsm? yasuo co chwile padal. 

Opublikowano

gowno prawda yasuo jest zbyt zalezny od teamu. moze w brazie jest nim latwo wycarrowac (chociaz w brazie to wszystkim sie wycaruje).

 

poza tym yasuo nie ma escapu i jest oczywiscie papierem. mozesz linie wygrac ale tak jak mowie, bez zadnego podrzutu bedziesz miec ciezko. jestes papierem wiec na ciebie focus bedzie leciec. widziales final c9 z tsm? yasuo co chwile padal. 

Nie ma escape'u? A jego E? Ta umiejętność właśnie sprawia, że Yasuo ma w luj możliwości na ucieczkę (np. przez stwory w jungli). Polecam Yasuo na mida lub Nidalee na topa

yorick.png

Dostać ostrzeżenie za byle gówno? Jest

Opublikowano

Hahahbah yasuo jest papierem??? A tarcza a W? Yasuo to instaban. A na LCS 90% ban A ja polecam vi jungle

a tarcza W blokuje tylko skillshoty. jak dostaniesz focus od calego teamu to ta cudowna tarcza cie nie uratuje. 

 

 

yasuo jest banowany na lcsach bo ma swietne mozliwosci kompozycji. lcs to nie soloq, to ze na lcsach sie bo banuje nie znaczy ze na soloq jest dobry. 

 

Nie ma escape'u? A jego E? Ta umiejętność właśnie sprawia, że Yasuo ma w luj możliwości na ucieczkę (np. przez stwory w jungli). Polecam Yasuo na mida lub Nidalee na topa

mowiac nie ma escapu mialem na mysli to, ze jak jungler przyjdzie ci z gankiem to e nie uciekniesz. dostaniesz stuna na pape od junglera i midera i masz pozamiatane. escape w moim slowniku znaczy dash/blink w stylu talona, renektona, kha itd. yasuo moze zdashowac sie tylko i wylacznie do miniona/champa, nie moze do swojego miniona czy w strone turreta. 

 

mainowalem yasuo i ogladalem sporo filmikow pro playerw jak nim graja, szansa ze uciekniesz podczas splitpushu jest niemalze niemozliwa. 

Opublikowano

Hahahbah yasuo jest papierem??? A tarcza a W? Yasuo to instaban. A na LCS 90% ban A ja polecam vi jungle

człowieku yasuo jest papierem złapie stuna i leży 

 

sam na rankecie zabijałem yasuo ad leoną 

Opublikowano

Ja gram od dłuższego czasu Zedem, prawie te same zalety co u Yasuo..

 

+ Brak many

+ Mobilny

+ Easy One-shot

+ Escape

+ Tons of Damage

+ Harras

+ Szybkie dostanie sie do przeciwnika

Opublikowano

polecam lee na jungle pod fulltanka,carrować mozna np. orianna dobry ult w tf i ace albo drzewo też daje rade na topa lub jungle,poprostu CC'eki są op i potrafią wyłaczyc taką katarine lub yasuo z tf albo sytuacji 1v1

                                                                    shockblade_zed_by_greenmotion-d73k92u.jp

 

                                                          ///.. The Shadows Have Enlightened Me..\\\

       

Opublikowano

polecam lee na jungle pod fulltanka,carrować mozna np. orianna dobry ult w tf i ace albo drzewo też daje rade na topa lub jungle,poprostu CC'eki są op i potrafią wyłaczyc taką katarine lub yasuo z tf albo sytuacji 1v1

Ogolnie postacie z potężnym AoE są bardzo zalecane w soloQ (według mnie). Jakaś Katarina, Orianna, Amumu, Wukong, Malphite, Yasuo, Brand itp. itd.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...