Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Heimerdinger używał zhyoni której nie posiadał.


Kinxy401

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W poprzedniej grze, heimer używał zhyoni nie posiadajac jej. Jak to robił ?

*Zaraz archiwum z live znajomego bedzie sie dało obejrzeć, wiec moge podrzucić.

Opublikowano

U mnie to samo z lux ale to chyba bug i nie bylo widac ikonki zhoni

Opublikowano

Ja nigdy czegoś takiego nie widziałem...

Podrzuć to.

Jak tylko live bedzie w archiwum odrazu go wstawie. Znajomi byli zirytowani, ja osobiście nie grałam, ale oglądałam live.

Opublikowano

W poprzedniej grze, heimer używał zhyoni nie posiadajac jej. Jak to robił ?

*Zaraz archiwum z live znajomego bedzie sie dało obejrzeć, wiec moge podrzucić.

To bug, też dzisiaj grałem na ankę, która nie miała zhonyi a mimo to ją używała. tak na prawdę zhonyia jest, ale zastąpiona jakimś zbugowanym itemem typu wielka pała

Opublikowano

Ten heimer miał klepsydrę ale jej nie było widać.

 

Miałem ta samą sytuacje wczoraj jak alistar kupił trinity którego nikt nie widział tylko on..

 

Bug w tym patchu..

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Ten heimer miał klepsydrę ale jej nie było widać.

 

Miałem ta samą sytuacje wczoraj jak alistar kupił trinity którego nikt nie widział tylko on..

 

Bug w tym patchu..

Mhm ;c To denerwujące. bo strasznie mylące.

Opublikowano

Zakładając że jest taki bug to zapewne jest on związany z tym że teraz stojąc koło ciała nie widzimy co gracz zakupił (wcześniej istniała taka możliwość). Najwyraźniej kod w części przestał działać albo przez pomyłkę wywalili kod odpowiedzialny za odświeżanie paska z itemami.

Opublikowano

Widziałem zdjęcia, że ktoś tam BT nie miał, a jednak miał jego tarczę. Albo ktoś mówił, że grał na kogoś, kto nie miał hydry, a miał.

 

Zakładając że jest taki bug to zapewne jest on związany z tym że teraz stojąc koło ciała nie widzimy co gracz zakupił (wcześniej istniała taka możliwość). Najwyraźniej kod w części przestał działać albo przez pomyłkę wywalili kod odpowiedzialny za odświeżanie paska z itemami.

343731479829004887779.png

Opublikowano

Ja sam spotkałem się z katariną która miała pasywa z banshee's veila bez banshee's veila, zakładałem nawet o tym temat na mpcforum (udało mi się zrobić ss'a gdzie ewidentnie widać to że nie ma bv, a ma z niego pasywkę) Było to ponad miesiąc temu więc nie winiłbym przez to patcha.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...