Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

L# nie pokazuje skryptów championów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngSKT T1 Pegas
Twojej starej.
@topic
Pobierz sobie paczkę : http://www.leaguesharp.org/leaguesharp/leaguesharp-patch-4-15/
I skompiluj skrypty SVNC.


MINITUT
 
SVNC wklejasz do głównego katalogu z LeagueSharpem : http://scr.hu/1oek/drmht
Prawym przyciskiem myszki klikasz SVNCompiler.exe, lewym uruchom jako administrator.
W Repositores dodajesz / usuwasz repo autorów.
Gdy to wszystko zrobisz klikasz http://scr.hu/1oek/z7ud8
Ustawienia powinny wyglądać tak http://scr.hu/1oek/ew07k
Po ustawieniu wszystkiego klikasz http://scr.hu/1oek/7p98e następnie http://scr.hu/1oek/oyrkd
Jeżeli wszystko nam się poprawnie zupdate'uje klikamy w http://scr.hu/1oek/s2od8 po czym http://scr.hu/1oek/tuwmi
I TYLE, TRUDNE ? 
 
@delta111
Pisz na gg

QUhIR7.png

Opublikowano

@""SKT T1 Pegas""

Twojej starej.

@"topic"

Pobierz sobie paczkę : http://www.leaguesharp.org/leaguesharp/leaguesharp-patch-4-15/

I skompiluj skrypty SVNC.

 

 

MINITUT

 

SVNC wklejasz do głównego katalogu z LeagueSharpem : http://scr.hu/1oek/drmht

Prawym przyciskiem myszki klikasz SVNCompiler.exe, lewym uruchom jako administrator.

W Repositores dodajesz / usuwasz repo autorów.

Gdy to wszystko zrobisz klikasz http://scr.hu/1oek/z7ud8

Ustawienia powinny wyglądać tak http://scr.hu/1oek/ew07k

Po ustawieniu wszystkiego klikasz http://scr.hu/1oek/7p98e następnie http://scr.hu/1oek/oyrkd

Jeżeli wszystko nam się poprawnie zupdate'uje klikamy w http://scr.hu/1oek/s2od8 po czym http://scr.hu/1oek/tuwmi

I TYLE, TRUDNE ?

 

@"delta111"

Pisz na gg

Dzięki, akurat uruchamiać jako admin umiem :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...