Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

H@ kanału, uprawienia h@ kanału itd.


Shizze98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Jak zrobić, żeby nie dawało mi na kanałach które zrobie "channel admin"?

2. Jak zrobić, żeby Head Admin swojego kanału mógł dawać takie grupy jak operator, mute tylko na swoim kanale? I miał takie uprawnienia do edycji kanału jak zmiana topica i opisu kanału no i nazwy? A i, żeby nie mógł sobie zabrać h@ kanału lub dać operatora sobie.

3. Jak zrobić kanał, żeby tylko bot muzyczny miał głos? To pewnie coś z rangą bota zmienić trzeba, ale nie wiem co, więc czekam na waszą pomoc.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Opublikowano

1. Nie da rady (masowe ściąganie rangi)
p.p.myszy na swój nick > permissions > channel groups of client

lub
edit visual server > misc > channel admin group > wybierz guest

2.

i_group_member_add_power

(Nadawanie)

i_group_member_remove_power

(zabieranie)
3.  Edit channel > standard > Moderation > Needed talk power > wpisz wartość, która Cię interesuje.

Opublikowano

 

1. Nie da rady (masowe ściąganie rangi)

p.p.myszy na swój nick > permissions > channel groups of client

lub

edit visual server > misc > channel admin group > wybierz guest

2.

i_group_member_add_power
(Nadawanie)

i_group_member_remove_power
(zabieranie)

3.  Edit channel > standard > Moderation > Needed talk power > wpisz wartość, która Cię interesuje.

 

Co Ty gadasz w 1 punkcie? Jak nie da rady? Wejdź w ustawienia serwera, następnie wejdź w misc i potem ustaw Guest na Channel Group i Channel Admin Group...

Opublikowano

SerwerowniaTS

Widzę problemy z czytaniem ;P

 

 

1. Nie da rady (masowe ściąganie rangi)
p.p.myszy na swój nick > permissions > channel groups of client

lub
edit visual server > misc > channel admin group > wybierz guest

2.

i_group_member_add_power
(Nadawanie)
i_group_member_remove_power
(zabieranie)
3.  Edit channel > standard > Moderation > Needed talk power > wpisz wartość, która Cię interesuje.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...