Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Najlepszy hosting na 300 slotów, dobra maszyna?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Poszukuje maszyny pod serwer mini - games, która uciagnie z 300 slotów (mysle ze 140mb na slota by wystarczylo)

Z góry uprzedzam, że nie wiem, czy lepszy jest dedyk, vps czy inne typy maszyn. Prosze o podanie linku do danej maszyny :)

Bardzo dziekuje za pomoc! (Jesli mozna, podajcie jakąś z tych tańszych).

Opublikowano

http://mintshost.pl/

https://superhost.pl...ery-dedykowane/

http://www.kimsufi.com/pl/

https://home.pl/serwery/idea-hosting

http://dedyki.net/

http://www.webhostin...adze-minecraft/

 

 

Zobacz sobie na te propozycje:

http://www.mpcforum.pl/topic/1156727-spis-hostingow-minecraft/

Ja polecam fiberhost i craftserve.

Zobacz sobie oferty: https://craftserve.pl/offers

Wszystko zależy od ilości minigier i ich wymagań - opisz coś mniej więcej.

 

Możesz również napisać, a obsługa pomoże Ci dobrać ofertę - dół strony.

Opublikowano

@iVenoom

 

 

Ty chyba na serio czytać nie umiesz, to już drugi taki temat i druga taka odpowiedź...

 

 

Poszukuje maszyny pod serwer mini - games, która uciagnie z 300 slotów

No nie wiedziałem że Craftserve ma dedyki...

 

@topic

Mintshost.pl - Oferta dedykowana, do wyboru do koloru

b_560_95_2.png

Opublikowano

Ja polecam Tobie ovh.pl, teraz dedyki są bardzo tanie 32GB nawet za 40 złotych ,więc wiesz. Lecz musisz ogarniać linux-a w stopniu podstawowym. Mają dobrego FireWall-a, oraz szybki kontakt.

 

Również polecam Ci jako hosting, lvlup.pro. Tam masz spoczko oferty, ale tylko do 10 gB ,więc nie wiem ile możesz na tym slotów postawić.

 

Pozdrawiam Sloow <3

N0thing! :: = ;; :.>

Pasjonat
Opublikowano

@SloowPL

Co tam chcesz ogarniać z linuxa?

Jedynie JAVE 3 komendami i odpalanie serwera, ewentualnie przechodzenie do katalogu i nadawanie chmodów jak jest potrzeba ^^

 

@Edit

Co do serwera to szukaj z SSD bo na HDD daleko nie zajedziesz ; )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...