Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak walczyć z toksycznością i trollowaniem graczy - pomóżcie?


Nitex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od dłuższego czasu próbuje wyjśc z Silver I, Mam win streak, dobrze mi idzie, dochodzę tak do 80lp i potem zaczyna się lose streak - spadam do 0. Otóż praktycznie w każdym meczu znajdzie się jakiś toksyczny gracz, jednak próbuje podbudować mój team na duchu i często udaje się wygrać, jednak to co się ostatnio dzieje to porażka...

 

Ostatnia gra - first pickuje tf'a na mida, gdyż czuje się nim pewnie, zaczyna na mnie lecieć flame już w lobby. Dobra, przechodzę do gry, jungler pisze mi, że nie dostane żadnych ganków na mida bo kto pickuje tf'a na mida... Po koło 3 minutach wjeżdża na mnie przeciwny jungler z flashem - first blood, oczywiście flame jeszcze większy ze strony teamu. Bot lane: jungler idze na ganka, przeciwny adc triple kill. Burza flamu się rozpętała, każdy flamował każdego, ja po prostu siedziałem cicho. Potem nasz top laner wyszedł, support afk na platformie i cały czas flame, jungler tak samo. Adc feeduje.

 

W lobby staram się być miły, oddaje innym pozycje, no ale jak ktoś pisze "pref mid" robi 0/5 i flamuje jungle, po czym wychodzi, to c**j mnie strzela. Staram się nie grać jak jestem zdenerwowany, ale wiem, że pomimo przerwy od gry, włączę ją po dniu czy dwóch i znowu będzie to samo.

 

Co robić w takich sytuacjac? Jak powstrzymać taką toksyczność? Czy na prawdę tak ciężko jest wyjść z tego silvera?

 

 

Proponowane zestawy komputerowe na bieżący miesiąc:

KLIK!

Pomogłem? Daj lajka! Potrzebujesz mojej pomocy? Oznacz proszę mój nick w poście @Nitex

:)

Opublikowano

Jeśli grasz Solo Q, to bierze się postać którą sam wygrasz, i z czatu nie korzystasz.

Graczy nie powstrzymasz, ale możesz sam być 'normalny" czyli uprzejmy, pomocny i cierpliwy.

 

I Nie oddawaj nikomu swojej main linii. Z doświadczenia wiem, że Mid i Jungle to są Najlepsze linie by wygrać grę samemu,

Bo zawsze zejdziesz bot/ wejdziesz top i masz free killa,

 

Co robić w takich sytuacjach?

Nie patrzeć na czat i po prostu grać.

Jak powstrzymać taką toksyczność?

Być miłym dla graczy, i reportować osoby które się zachować nie umieją, nawet jeśli wygrasz z taką osobą. Wciąż reportuj.

Do 3 pytania.

Z Silver'u i Bronz'u jest łatwo wyjść. O ile umiesz sobie poradzić bez niczyjej pomocy.

1326728565-U383707.png

Opublikowano

Najlepiej graj sobie duo ty mid kolega jungle . 

Co do toksyczności polecam opcje mute . 

 

 

 

 

 

                                                              minionek_5956.png

Opublikowano

http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/pl/#match-details/EUN1/931682639/41828495 Norma patrz to .

2 inhi down . tristana pushuje top'a . to pisze teamowi DEF ze poczekac mamy przewage wydefowac ten inhi . To oni na pałe ida bez tanków i co sie dziwić wyjebali sie wszyscy, a nikogo nie zabili . Wyszlo tak ze zostalem sam z tristana na dole gdzie padłem . W kazdym TF Stun od anki i nic zrobic nie moglem 0 protect ADC . Wiec rada ADC nie graj bo bez supporta nic nie zrobisz . Raz co dostałem E od morgany to wygralismy TF'a

Opublikowano

Defować Inhi? Jeśli przeciwnicy mają przewagę w farmie/ Barona zrobionego. Czy cokolwiek.

To raczej nie widzę sensu w staniu w 2 pod Inhibitorem i czekanie aż 4/5 enemy przyjdzie.

1326728565-U383707.png

Opublikowano

To

 

Defować Inhi? Jeśli przeciwnicy mają przewagę w farmie/ Barona zrobionego. Czy cokolwiek.

To raczej nie widzę sensu w staniu w 2 pod Inhibitorem i czekanie aż 4/5 enemy przyjdzie.

Zle mnie zrozumiales . defowac az inhi sie odrodzi . w sumie troche zle to napisalem . Bufa baronowego juz nie bylo, Pozatym chyba pomylily ci sie strony bo to druzyna z wiekszym zlotem przegrała ...

Opublikowano

Ja mam gorzej bo mam PL w nicku, są sytuacji że wbijam do lobby i odrazu hejty na mnie. PL KID FCKING BASTRAD WE LOSE REPORTED FCKING UNSKILLED POLISH KID NOOOOOOOB PLAYER. A najlepsze w tym wszystkim jest to ze nic jeszcze nie napisalem oprocz tej lini gdzie ide -_-. Wtedy takiemu typowi podaje moje op.gg i go zapewniam, oczywiscie na spokojnie ze bedzie dobrze. Zazwyczaj jest tak ze ta osoba jest firstbloodem ale nevermind. Jeśli spina nie dotyczy cb to poprostu nie pisz i tyle. To nie twoj problem. Albo ich jakoś uspokoj. Jak typy do mnie piszą ze jestem noobem itd i np. on mnie zgankowal i zrypał akcje z jego strony i mnie obwinia to poprostu mu pisze ze sry my bad i po problemie. Trzeba wszystko na spokojnie i komplementowac takich ludzi. Oczywiscie to tylko moja opinia. Tak szczerze to czasami w bronzie było mi lepiej niz teraz w s3 (nie mowie o b5,b4 bo to było 99 % gier takie imbecyle typu trolle etc).


Jesli chcesz bym zobaczyl co piszesz/odpowiadasz mi napisz na początku posta @DangoPL

Opublikowano

http://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/pl/#match-details/EUN1/931927759/41828495 Kolejna gra i oczywiscie Report nasus for lose game . Amumu uzyl w polowie baron smite ... po czym lee sin ukradl go ... Fizz poziom gold farma 100 w 45 min to jest smiech . Fizz wchodzi na top'a przy czym pinguje mu ze nie bede atakowal to wbija sie i oddaje free kila i flame all report nasus .... Pingujesz by wyszli ci z lini dali stackować to on pushuje (nasus push )....  Pomocy ....

Opublikowano

Ehh brązy są wszędzie grałem se topa rengarem

miałem killa :D

spokojnie se farmilem i dobra

przyszedł late game 

teemo 1/15

gnar na jungli grał (lool) 1/13  

reszta w miare 

wbijam na mida chiałem pomoc i co?

Yasuo mnie wziął na 4 hity 

gg wp 

Opublikowano

Moja historia...
Pewien mały gimbus grał w lol'a i przez "nobów i trolli" nie mógł wyjść z golda V jednakże... Ten mały gimbus sam nie wiedział, że on również do nich należy!
Postanowił zrobić sobie miesięczną przerwe od gry ze względu na jej toksyczność. Uodporniony wrócił do gry z nadzieją, że coś się zmieniło. Pierwszy ranked i pierwsze

flejmy.. Dobrze mu szło jednakże z każdym następnym wyzwiskiem stawał się bardziej nerwowy i podatny na takie zaczepki "Nie karmić trolli".. W końcu wpadł na pomysł jakże epicki

Hej! Przecież jest opcja wyłączenia czatu. I w ten oto sposób z odpaloną muzyczka i czystym czatem na pełnym relaksie pogrywał sobie w League of Legends..
Udało mu się wyjść z przeklętej ligi G5 i pnie się dalej ku górze..
Morał jest krótki i chyba każdemu znamy.. Najlepiej jest się wyciszyć, wyłączyć czat, odpalić dobrą muzę i po prostu na chilloucie sobie pogrywać. ^^

PS: Ten mały gimbuch to ja..

Opublikowano

Toksycznosci mozesz pozbyc sie narazie tylko za pomocą reportów, ale wtedy jak zbanuja kazdego flamera bedziesz czekaj 15 min na gre:D.

Ja bynajmniej nigdy bez flamera nie gralem, nawet zreportowalem kolege z reala bo mnie wkurzal mnie flamem.

Co najlepsze, to on mi chcial ksowac, ale mu sie nie udalo. mimo to, mowi ze to ja ksuje.

Sa oczywiscie dobrzy ludzie, ja np nawet nic nie pisalem gdy mi pente zepsuli 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Post który jest tu wstawiony jako "Rozwiązanie" trochę w błąd wprowadza mówiąc "nie oddawaj nikomu swojej linii". Już widzę kolejny napływ graczy który na 5 picku bierze double mida/junble bo przecież nie można oddać swojego lane.

Źle mnie kolego zrozumiałeś, Nie oddawanie swojej linii nie w sposób - Wchodzę JAK NAJSZYBCIEJ wybieram postać i instalockuje.

Lub spamowanie w aramie i trzymanie się tego że 'I tak wezmę to co chcę"

 

Osobiście trafiam w jakiś 50% meczy na to że to Ja banuje, więc tak czy siak nikt nie zabierze mi tej linii.

A normale, wiemy wszyscy jakie są....

1326728565-U383707.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...