Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana portu serwera Ts!


ItsComandos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć! Chciałem postawić sobie serwer Ts3 na swoim komputerze i chciałbym się dowiedzieć jak zmienić porty.

=====================================================================================================================================

Opublikowano

Query czy serwera ?

 

Query ->

 

Stwórz plik w głównym folderze ts3 (ftp) o nazwie ts3server.ini i wklej do niego :

[config]
default_voice_port=9987 <--- Domyślny port serwera.
voice_ip=0.0.0.0
filetransfer_port=30033
filetransfer_ip=0.0.0.0
query_port=10011 <----- Tutaj wprowadź swój inny query port.
query_ip=0.0.0.0

Po wykonaniu czynności zapisz i wykonaj następną czynność otiwerając plik ts3server_startscript.sh i zamieniając linijkę COMMANDLINE_PARAMETERS na tą :

COMMANDLINE_PARAMETERS="inifile=ts3server.ini ${2}" #add any command line parameters you want to pass here

Port serwera ->

 

Za pomocą aplikacji YaTQa możesz także zmienić port serwera. Ale w wyżej pokazanym sposobie z pliku także możesz :)

1385681103-U843596.jpg

 

Opublikowano

powiem wam tyle jestescie "popierdoleni " tylko debile maja odblokowane porty od uploadu 20 sec i typek nie ma systemu na kompie majac odblokowany port wiec jesli stawiasz ts'a na kompie to powodzenia radze ci to zablokowac

dla siebie. TYLKO!

 

Query czy serwera ?

 

Query ->

 

Stwórz plik w głównym folderze ts3 (ftp) o nazwie ts3server.ini i wklej do niego :

[config]
default_voice_port=9987 <--- Domyślny port serwera.
voice_ip=0.0.0.0
filetransfer_port=30033
filetransfer_ip=0.0.0.0
query_port=10011 <----- Tutaj wprowadź swój inny query port.
query_ip=0.0.0.0

Po wykonaniu czynności zapisz i wykonaj następną czynność otiwerając plik ts3server_startscript.sh i zamieniając linijkę COMMANDLINE_PARAMETERS na tą :

COMMANDLINE_PARAMETERS="inifile=ts3server.ini ${2}" #add any command line parameters you want to pass here

Port serwera ->

 

Za pomocą aplikacji YaTQa możesz także zmienić port serwera. Ale w wyżej pokazanym sposobie z pliku także możesz :)

Dziękuje!

=====================================================================================================================================

Opublikowano

Osobićie nie polecam stawiania serwera teamspeak na własnym komputerze ze względy na ping'i oraz obciążenie komputera'a

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...