Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy użytkownik BoL'a Prosze o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym zacząć używać BoL'a darmowej wersji (podobno jest taka, tylko że okrojona). Tylko, że kompletnie nie wiem jak to znaleźć. Znalazłem jakąś stronę ale mój angielski jest tak kiepski że nie wiem o co chodzi. Prosiłbym kogoś o wytłumaczenie skąd wziąć bola i jak go uruchomić. Jak był kiedyś taki temat to prosiłbym o podesłanie linka. Z góry bardzo dziękuję :)

 

Pozdrawiam

 

Opublikowano

Zainstalowałem directx lecz teraz wywala failed to download. @RadiHappySilver napisał żeby pobrać bola 4.2 ale nie mogę go niegdzie znaleźć. ktoś pomoże ?

Opublikowano

Nie masz folderu z bolem w appdata? - stwórz folder o nazwie "BoL" i strestartuj bola

Masz folder z bolem w appdata? - usuń go i zrestartuj bola

 

to powinno pomóc, jak nie to mam drugi sposób.

Btw. jeśli usuwa Ci bol.dll to nie dodałeś do wyjątków w antywirusie.

343731479829004887779.png

Opublikowano

jestem raczej low user także:

gdzie powinno być te appdata?

antywirusa zadnego nie mam a bol.dll i tak znika

 

edit:

 

znalazłem appdata, ale w tym folderze są jeszcze 3 inne podfoldery: local, locallow, roaming.

folder BoL mam stworzyć obok tych 3 folderów czy w którymś z nich ?

Opublikowano

Jak znalazles folder w appdata to go usun, jak nei znalazles - utworz.

Nie znalazłem go w appdata. i teraz pytanie gdzie go stworzyć ?

w folderze appdata są 3 inne local, locallow, roaming. 

Więc gdzie stworzyć folder BoL? w którymś z tych 3 folderów czy obok nich ?

Opublikowano

Stworzyłem BoL w AppData/Roaming bo tak wyczytałem na forum bola. Ale nadal mam problem ze znikającym plikiem bol.dll

Nie mam żadnego antywirusa. Czy wyłączyć zapore windows? No i podczas odpalania bola nadal jest failed to download

Opublikowano

Polecam skorzystać z programu który podał @morness

 

 

UWAGA!

 

Jeśli ktoś ma problem z łatką/problemem z uruchomieniem bola można pobrać takie cudo:

 

DL: 

http://www.mediafire.com/download/8bqej557df1v7an/AWA+BOL+DOWNLOADER.rar

Skan: 

https://www.virustotal.com/pl/file/d295335cd389cdfd64f2fec56059b589f78842da402ffaa327e0f8c1ca3200a7/analysis/1408699377/

Screen z programu:

8247214086995731122358.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...