Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] JoNy vs Missbułgaria


JoNy13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: JoNy
Wyzwany: (-)
Wstawienie prac do: do 3 dni
Głosowanie do: do 3 dni
Tematyka: Wybiera osoba podejmująca się wyzwania.

Notatka: Zaczyna wyzywający

__________________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy!

w14l0h.jpg

Opublikowano

Może być, będzie ciężko ale warto spróbować:)

__________________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy!

w14l0h.jpg

Opublikowano

Nic więcej nie wymyśle; /

 

Tak to właśnie ja, wieżdzam teraz na ten bit
Mój pseudonim czytaj dzony, tak jak tego z telewizji
Lat minęło siedemnaście, niedługo już dorosłe życie
Młody, skromny chłopak, swe przeżycia trzymam skrycie
Nie użalam się nad sobą, nie szukam również problemów
Problemy znajdują mnie, lecz oszczędzam wszystkim stresu
Urodzony w Radomsku, wychowany w blokowisku
Brooklyn ma dzielnica, często bywam na boisku
Jeśli chodzi o związki, jestem typem samotnika
Całe dnie z ziomeczkami siedzimy na uliczkach
W szkole nie najlepszy, ale jakoś daje rade
Wyje*** w hejterów tylko na nich lachę kładę
Mam dwóch ziomeczków, za których dam ręce skrócić
Patryk na emigracji, ale kiedyś pewnie wróci
Kowal tu na miejscu, jak jest w stanie to pomoże
Tak jak ja zawsze jemu, stąpamy po jednej drodze

__________________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy!

w14l0h.jpg

Opublikowano

Jestem jednym z tych którzy żyją swoim życiem,

c**ja kładę w innych, me życie mym koncertem życzeń.

W kurwę ludzi wokół czasem nimi manipuluję,

jestem jak król marionetek,kocham siebie k***a czujesz?

Jaram się strachem, to bardzo silne uczucie

kiedy wracasz w nocy sam i się boisz,wciąż chcesz uciec.

Anty-patriota nigdy nie będę manipulowany,

może to ja jestem chory #Biały pokój,cztery ściany

Chcesz się ze mną spotkać, spoko mogę zbić z tobą epsilon

Szczupły chłopak w czarnym dresie, stereotypy mylą.

Wbijam c**j w kiboli,jak bonus wbija w hejterów,

bardzo szkoda że tych idiotów żyje bardzo wielu.

Gram na komputerze, i nie chodzę do Kościoła 

w końcu jedna głupia msza, to jedna rundka w LoLa

Skumaj 2 ostatnie wersy nie daj się komputerowi,

Z wirtualności powrót do rzeczywistości zaboli.

Ale koniec końców mogę zacząć sam liczyć na siebie,

poznanie samego siebie kluczem do doskonałości zjebie.

 

 

/muszę jeszczę poćwiczyć ;-;

 

@Slasher_  końcówkę już na szybko pisałem c:

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

@JoNy13 ma według mnie lepszy tekst.

Może chodzi o to, że jak dla mnie lepsze są zdecydowanie rymy, nie ma długich słów które by go zakłócały. 

Lepiej mi się czytało zdecydowanie jego autorstwo.

 

ale missbułgaria wypadł również bardzo dobrze, miałem problem z wyborem.

343731479829004887779.png

Opublikowano

@jony

Tekst napisany w bardzo prostym języku. Brak metafor, followupów, punchlinów, rymy proste, mały zasób słów i napisane bez pomysłu. Takie kompletne oklepanie tematu

@miss

Tekst mało spójny, chyba że jesteś Mesem i potrafisz tak przyspieszać. Widać, że postarałeś się złożyć jakąkolwiek metaforę, chociaż nie za bardzo rozumiem głębszego przesłania tego #białego pokoju, rozumiem że wariatkowo itd. ale nie bardzo wiem dlaczego i po co akurat tam tego użyłeś. Widzę trochę więcej ambicji, ale staraj się robić metafory nie dla metafor, tylko metafory dla punchlinów (if u know what i mean ;> )

 

Oba poniżej przeciętne ale oddaję głos na

 

@miss

Grafika Wektorowa / Modelowanie / Renderowanie / Wysokopoziomowe języki B) (Python, Prolog, Haskell).

Najbardziej nienawidzę tego asemblera.. jak mu tam? C++ :(( 

Opublikowano

Dzięki panowie za krytyke, wiem ze nie był to najlepszy tekst. To była moja może 4-5 zwrotka. Wasze zdanie, pouczenia i krytyka mi pomoze w tym by robić to coraz lepiej. Wiem że moja zwrotka była prosta ale pisze bo lubie i chce kiedya dojsc do perfekcji . Piona

__________________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy!

w14l0h.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...