Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Szukam kogoś kto jest to w stanie wykonać


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich myślałem trochę nad jakimś Mini Games innym niż wszystkie.

Razem z koleżanką wymyśliliśmy Mini Games o Nazwie TheForesGames.

Gra miała by polegać na tym ze są 2 Drużyny (Kanibale) i (Rozbitkowie).

Gra była by oparta na grze The Forest.

Celem rozbitków było by odbicie jakiegoś przedmiotu z rak kanibali.

Przedmiotem mógłby być np "Monster Spawner"

Gra toczyła by się na mapie z ograniczonym borderem.

Osadnicy mogliby stawiac np Domki z książki takiej jak w the forest.

Oczywiście musieli by zdobyć np 10 Drewna.

Kanibale nie mogliby stawiać osad ale mogliby niszczyć.

Drużyny mogły by być podzielone na 15 kanibali vs 7 Rozbikow

Kanibale posiadali by Kamienny miecz,łuk i 20 strzał a Rozbitkowie żelazną klatę i Butki i kamienny miecz.

 

 

 

Teraz pytanie czy ktoś podioł by się napisania takiego pluginu.

Wszelkie info odnośnie pomysłu mogę udzielić na skype:

kubamiluta27

Oczywiście chciałbym dostać takowy plugin na swój serwer. :>

 

 

Liczę na wasze komentarze.

 

 

Opublikowano

nikt ci tego nie napisze za free

ale sądzę że za niedługo się ujawni gimboprogramista z takim samym pomysłem tylko już wykonanym i postawi serwer ^^

post-797478-0-22852600-1429556938.png

Opublikowano

@misiokrolik , @OnnPL

Nikt mu za darmo nie napisze? Dobra, ja się podejmuję, napiszę za darmo.

Dodany na skypie :>

 

EDIT:

Zadania się podjąłem ale okazało się trudniejsze niż myślałem, poza tym brak czasu sprawia że nie mam jak tego ukończyć, ale wierzcie ludzie, zrobiłbym to za darmo bo aż takim materialistą nie jestem.

b_560_95_2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...