Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak nauczyć focusować team na SoloQ [Działa na 100%]


SoloGnarOnly

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Pewnie wielu z Was ma problem ze swoim team'em na SoloQ- flame, troll pick, brązowe błędy, zły focus, etc... Chciałbym w tym poradniku pokazać Wam bardzo łatwy sposób jak można zapobiec złemy focusowaniu.

 

Jest taka sytuacja:

W przeciwnej drużynie są:

 

 

Vayne- ADC

Vi- Jungle

Gnar- Top

Veigar- Mid

Thresh- Support

 

 

Najbardziej nafeedowaną osobą jest Vayne, ma już full build.

 

Oczywista sprawa, że trzeba focusować Vayne, a potem Veigar'a... Niestety niektórzy gracze focusują najbardziej "useless" championów, no bo przecież jak tank się  na nas wbija pierwszy to go trzeba focusować, nie?

 

A teraz najważniejszy etap- Jak temu zapobiec?

 

Wystarczy jedna czynność...

 

Zabijcie (w tym wypadku) Thresh'a, Vi i Gnara, a Twój team będzie focusował Veigar'a i Vayne!  :)

 

 

Licze na lajki :)!

Opublikowano

Albo zwykły troll temat albo masz problem ze sobą. Bo napewno każdy sam zabije topera junglera i suppa... Szkoda że to nie prawdziwy poradnik bo bym ci popisał kilka linijek flejmu :c

Opublikowano

Świetny poradnik, właśnie testowałem i ta taktyka działa rewelacyjnie, teraz z łatwością wbije diament Kappa

76561198053546969.png

Opublikowano

To jest poradnik dla beki, serio się nie zorientowałeś?

 

Ale beka usmialem sie do lez

 

Co to k***a jest takie smieszne ze ja p******e

 

 

 

 

@ topic przydatny poradnik 2/10

tumblr_n94ladHf5d1qckkfko1_500.gif

 

Opublikowano

To jest poradnik dla beki, serio się nie zorientowałeś?

 

Aaa to jeśli był dla beki to był tak słaby, że nawet nie wyczułem trolla.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...