Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

L# Dlaczego tristana kosi w ch*j?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, obecnie L# nie działa bym mógł to sam spradzić, ale słyszałem że Tristana na skrycie Marksman kosi niesamowicie 

 

Możecie mi powiedzieć głównie jak ? :D 

 

Używałem wcześniej marksmana na vayne i było świetnie :) 

,,Nawet jeśli nie masz już siły, możesz nadal walczyć i osiągnąć swój cel." <3 

 

29.png

Opublikowano

A co w vayne było świetne?

 

Głównie najlepsze imo jest to że masz idealny orbwalking i target selector Inteligentnie używa skilli (np r w kate) no i to jest wlasnie z*******e.

Opublikowano

co? antygap closer sam wygrywa TF'a

katarina może Ci ,,possać'', to samo np zed czy kha. ponadto orb jest z*******y. farma też na poziomie MMA z BoLa (nawet lepiej chyba). No i sama tris jest bardzo OP

3 itemy i po grze :)

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

co? antygap closer sam wygrywa TF'a

katarina może Ci ,,possać'', to samo np zed czy kha. ponadto orb jest z*******y. farma też na poziomie MMA z BoLa (nawet lepiej chyba). No i sama tris jest bardzo OP

3 itemy i po grze :)

 

True, farma na poziomie mma, może w przyszłości będzie na poziomie reborna ;) 

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

True, farma na poziomie mma, może w przyszłości będzie na poziomie reborna ;)

no czy ja wiem.... mma moim zdaniem ma lepszą farmę niż reborn (te stare wersje. z najnowszej nie korzystałem). no ale orbwalking jest 100012i309128308912038091283901283810932812938092809128309128309128309128309128309128309812038x lepszy niż w MMA czy SAC:R.  

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

A ja mam pytanie odnosnie mechaniki dzialania skryptu na tristanę, nie gralem na niej a mam zamiar przetestować i sie nie przeliczyć. Czy tristana używa R kiedy ktos jest za blisko ciebie, czy skacze w inne miejsce? Używa automatycznie ignite(E), robi KSy z ulta?, dobija z ulta? Nie gubi sie na farmie jak minion eksploduje od jej pasywy?

Opublikowano

A ja mam pytanie odnosnie mechaniki dzialania skryptu na tristanę, nie gralem na niej a mam zamiar przetestować i sie nie przeliczyć. Czy tristana używa R kiedy ktos jest za blisko ciebie, czy skacze w inne miejsce? Używa automatycznie ignite(E), robi KSy z ulta?, dobija z ulta? Nie gubi sie na farmie jak minion eksploduje od jej pasywy?

co do farmy to właśnie to jest jedynym minusem tego skryptu. no ale nawet rekkles czy Uzi miałby z tym problemy

na 12 minionów zlasthituje myślę średnio 10/11

Nie odskakuje, używa R

tak, dobija :)

Ignite z E pod AD zadaje bardzo mało. używa tego w combo :)

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...