Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

L# Skąd pobrać po aktualizacji ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możecie podesłać linka skąd będzie można pobrać L# gdy tylko wyjdzie aktualizacja ? 

,,Nawet jeśli nie masz już siły, możesz nadal walczyć i osiągnąć swój cel." <3 

 

29.png

Opublikowano

Jak to co? Wystarczy wpisać nick i dać start. Wtedy chyba już pisać możesz.

 

no nie za bardzo, wyskakuje 

 

Cannot send message to channel, you are not voiced

,,Nawet jeśli nie masz już siły, możesz nadal walczyć i osiągnąć swój cel." <3 

 

29.png

Opublikowano

 

no nie za bardzo, wyskakuje 

 

Cannot send message to channel, you are not voiced

 

Musisz napisać do administratora - Beaving, i o voice go poprosić. Nie gwarantuję, że wtedy dostaniesz voice`a.

 

Nie korzystaj z tej porady :)

Opublikowano

nie da wam voice jezeli mu napiszecie coś o spamie "kiedy nowy leaguesharp". Aby otrzymać voice musisz napisac ze masz kilka interesujących propozycji i pytań odnośnie działania Lsharpa.

Opublikowano

Musisz napisać do administratora - Beaving, i o voice go poprosić. Nie gwarantuję, że wtedy dostaniesz voice`a.

Za takie prośby, dostanie bana a nie voice'a :) Jest napisane w tabelce z tematem, że prośby o voice od Opów i HalfOpów są zabronione :)

 

@Pelikano dobrze pisze, zrób tak jak napisał i dostaniesz na 80% :)

Take it easy my friend

Opublikowano

Za takie prośby, dostanie bana a nie voice'a :) Jest napisane w tabelce z tematem, że prośby o voice od Opów i HalfOpów są zabronione :)

 

@Pelikano dobrze pisze, zrób tak jak napisał i dostaniesz na 80% :)

Racja, dzięki za poprawienie mnie. Mój błąd wyniakał z tego, że przeczytałem jakąś wiadomość na czacie, która mnie zmyliła.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...