Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

kupować konto origin z bf3 premium za 20zł


xlenek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomysł z kupowaniem kont do gier, gdzie nie da zmienić się adresu e-mail jest zwyczajnie bez sensu. Sprzedawca ma dostęp do maila więc po otrzymaniu pieniędzy, zmieni sobie znów hasło i dalej będzie "sprzedawał" konto. A nawet jeśli nie zawsze tak jest, to czy nie lepiej po prostu zaoszczędzić i kupić premium w pudełku albo CD-KEY'a? ;)

"Przeznaczenie to nie przypadek, ale świadomy wybór."
"Wierzę tylko w te statystyki, które sam sfałszowałem." ~ Winston Churchill
 

Opublikowano

Pomysł z kupowaniem kont do gier, gdzie nie da zmienić się adresu e-mail jest zwyczajnie bez sensu. Sprzedawca ma dostęp do maila więc po otrzymaniu pieniędzy, zmieni sobie znów hasło i dalej będzie "sprzedawał" konto. A nawet jeśli nie zawsze tak jest, to czy nie lepiej po prostu zaoszczędzić i kupić premium w pudełku albo CD-KEY'a? ;)

ale ma same dobre oceny

Opublikowano

Napisałem, że nie zawsze musi tak być. Sprzedawca może być uczciwym gościem, ale ja wystrzegam się takich ofert i wolę zaoszczędzić by kupić grę z pewnego, źródła.

"Przeznaczenie to nie przypadek, ale świadomy wybór."
"Wierzę tylko w te statystyki, które sam sfałszowałem." ~ Winston Churchill
 

Opublikowano

Premium sam cd-key 55zł + podstawka która była za free to i tak taniej wychodzi a e-maila da sie zmienic ;)

Musisz znać odpowiedź na pytanie zabezpieczające.  

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Musisz znać odpowiedź na pytanie zabezpieczające.  

dobra kupiłem a żeby odblokować broń to musze ściągnać DLC

Opublikowano

dobra kupiłem a żeby odblokować broń to musze ściągnać DLC

Broń od DLC tak. Na pewno nie pograsz  bronią dlc bez plików dlc. 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Broń od DLC tak. Na pewno nie pograsz  bronią dlc bez plików dlc. 

a do mtar 21 jaki dodatek jest potrzebny

Opublikowano

Dokładnie, google nie boli. A jeśli już kupiłeś to wszystko masz na Battlelogu w zakładce Soldier > Weapons.

"Przeznaczenie to nie przypadek, ale świadomy wybór."
"Wierzę tylko w te statystyki, które sam sfałszowałem." ~ Winston Churchill
 

Opublikowano

Dokładnie, google nie boli. A jeśli już kupiłeś to wszystko masz na Battlelogu w zakładce Soldier > Weapons.

dobra jednak sprzedawca jest uczciwy podać wam linka jeszcze w prezencie dam dead space 3 i sim city

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...