Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę uruchomić FIFY 14


piotrorsicz4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Włączam grę uruchamia mi się okienko z messim naciskam gram - i nic się nie dzieje. Wszystkie update'y zrobione, sterowniki też, na luzie chodzi mi ta gra jeśli chodzi o wymagania, próbowałem reinstalla, uruchomić zgodnie z SP2/3, naprawę gry też próbowałem. Mam directa, frameworka i wszystki inna. Po wyłączeniu anti virka jest to samo. Proszę o pomoc.

LoL

Opublikowano

Moje dokumenty - FIFA14 - otwórz za pomocą notatnika fifasetup - usuń całą zawartość  i wklej:

 

ASPECTRATIO = 1.778
CONTROLLER_DEFAULT = 0
DISABLE_WINDAERO = 0
FULLSCREEN = 1
MSAA_LEVEL = 4
RENDERINGQUALITY = 3
RESOLUTIONHEIGHT = Twoja maksymalna wysokość ekranu w pixelach
RESOLUTIONWIDTH = Twoja maksymalna szerokość ekranu w pixelach
SCREEN_SLEEP = 0
VOICECHAT = 0
WAITFORVSYNC = 0

Po wklejeniu powyższej zawartości zapisz plik.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Ok już zmieniłem, tylko poczekam aż Windows Update skończy instalować i zedytuję

 

 

@Edit Nie pomogło, ciągle to samo. Obrazek z messim graj przez chwilę kręcące się kołeczko i nic więcej

LoL

Opublikowano

Będziemy próbować do skutku aż zadziała.

Odznacz we właściwościach folderu FIFA 14, który znajdują się w Moje Dokumenty opcję: Tylko do odczytu.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Dobra prawie nic to nie zmieniło.

PRAWIE

Teraz jak zniknie już kółeczko na przycisku graj jest taka drobna biała otoczka :D Czekam dalej. Wiem, że pomogłeś już dużej ilości ludu więc liczę na Ciebie ;)

LoL

Opublikowano

Dalej nic lecz zauważyłem coś ciekawego. Za 1 razem gdy włączam fifke przez skrót na pulpicie nawet okienko z messim się nie otwiera. Dopiero jak wejdę w menedżera zadań i zamknę proces ActivationUI uruchama się obrazek z messim. Po naciśnięciu graj wchodzę w menedżera i fifaconfig zżera jakieś 30k (wiem to okienko z messim) a zwykła fifa.exe 5 k i po chwili się wyłącza

LoL

Opublikowano

Spróbuj może tego sposobu:

1. Utwórz na dysku C:\ katalog "Dokumenty"
2. Idź do katalogu C:\Użytkownicy\Nazwa_konta, kliknij prawym przyciskiem myszy na katalogu Moje Dokumenty i wybierz Właściwości.
3. Kliknij na zakładce Lokalizacja.
4. Kliknij Przenieś i wybierz katalog Dokumenty, który wcześniej stworzyłeś.
5. Kliknij Tak we wszystkich wyskakujących oknach.
6. Po zakończeniu idź do nowego folderu "Dokumenty" i sprawdź, czy znajduje się w nim katalog FIFA 14. Jeśli tak, uruchom ponownie grę.

Uwaga: Jeśli w międzyczasie Twój katalog Dokumenty zmieni nazwę na Moje Dokumenty, to ponownie ręcznie nazwij go Dokumenty.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Nie działa,  teraz zastanawiam się czy kupić 15 bo może też nie zadziała .-.

 

Jest postęp nie pokazuje już się ActivationUI Mam nadzieję że są jeszcze jakieś sposoby

LoL

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...