Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][FREE] MasterYi - Pierwszy skrypt - Potrzebuję pomocy w rozwijaniu się !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ! Od niedawna zajmuję się pisaniem skryptów w LUA, dużo gram w lola, więc postanowiłem napisać prosty skrypt, do jednej z moich ulubionych postaci - Master Yi. Skrypt jest krótki, ma mało funkcji (Combo - E+Q+AA). Prosił bym o pomoc, powiedzcie co dodać, co poprawic, zmodyfikować kod, ogółem proszę o pomoc dla początkującego kodera w tym języko :D

 

Changelog :

 

1.0 - Podstawowa, aktualna wersja, Auto E,Q, Auto atacki.

1.1 - Wkrótce !

 

[DL] - http://pastebin.com/5YRMsWH1

 

Donates ! (Na rozwój)

 

https://streamtip.com/t/sammonerxd

 

 

Dziękuję za przeczytanie, i proszę o pomoc ;)

Opublikowano

Castujesz ignite tylko z drugiego slota na summonery, bez poprawnego dmg i to tylko na enemy z target selectora.. Długa droga przed Tobą.

Opublikowano

Widzę moje poradniki na coś się komuś przydały... w 4 linijce usuń mój komentarz. W ts dodaj damage type, oraz popraw formatowanie kodu, przecież to jest okropnie nieczytelne :f

Poza tym po co 2 razy dałeś castowanie Q w combo? Tak lepiej to będzie wyglądało, poza tym naprawiłem błąd z niedziałaniem klawisza "m" do toggle'owania kółka oraz zrobiłem, by kod był przejrzystszy... przecież jest to jedna z kluczowych zasad w programowaniu, jak masz zamiar poprawiać potem błędy jak wszystko jest ponakładane na sobie:

function OnLoad()
     ts = TargetSelector(TARGET_LOW_HP_PRIORITY,600)
     Config = scriptConfig("Master Yi", "yi77")
     Config:addParam("combo", "Combo", SCRIPT_PARAM_ONKEYDOWN, false, 32)
     Config:addParam("ignite", "Auto ignite (Uposledzony)", SCRIPT_PARAM_ONOFF, true)
     Config:addParam("ue", "Uzyj E przed Q", SCRIPT_PARAM_ONOFF, true)
     Config:addParam("circle", "Rysuj zasieg Q", SCRIPT_PARAM_ONKEYTOGGLE, true, string.byte("M"))
end

function OnTick()
     ts:update()
     if (ts.target ~= nil) then
          if (Config.combo) then
               if (Config.ue) then
                    if (myHero:CanUseSpell(_E) == READY and myHero:CanUseSpell(_Q) == READY ) then
                         CastSpell(_E)
                         CastSpell(_Q, ts.target)
                    end
               else
                    if (myHero:CanUseSpell(_Q) == READY ) then
                         CastSpell(_Q, ts.target)
                    end
               end
          end
          if (Config.ignite) then
               if (myHero:CanUseSpell(_Q) ~=  READY ) then
                    if (ts.target.health < 150) then
                         CastSpell(SUMMONER_2, ts.target)
                    end
               end
          end
     end
end

function OnDraw()
     if (Config.circle) then
          DrawCircle(myHero.x, myHero.y, myHero.z, 600, 0x00FFFF)
     end
end

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...