Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA World - Jak pozyskać 99 kondycji w głównym składzie


Diskienss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w tym poradniku chciałbym wam przedstawić jak pozyskać 99 kondycji do głównego składu bez używania kart jednorazowych na kondycje ...

 

Krok 1 : Tworzymy nowy skład    87049527195015031285.png

 

 

Krok 2 : Do składu dodajemy byle jakich zawodników brązowych ( nawet nie na swoje formacje, pozycje itp. )

 

55050196924485276911.png

 

 

Gdy nie posiadamy brązowych zawodników możemy kupić paczkę za 400, jest tam około 3-4 zawodników ( to samo robimy gdy danemu zawodnikowi skończy się kontrakt, nie przedłużamy lecz kupujemy nowego )

 

 

 

Krok 3 : Do tego brązowego składu na ławkę jak i rezerwę dodajemy cały nasz główny skład ( akurat jest 11 miejsc na podstawowy skład )

 

98555738860512701172.png

 

 

Krok 4 : Teraz gdy mamy mało kondycji w głównym składzie wchodzimy w29546489860061052893.png i wybieramy poziom trudności 82625058624317280177.png  i gramy właśnie tym składem brązowym

 

 

 

Rezultat : Po meczu zawodnicy którzy siedzieli na ławce z głównego składu będą mieli więcej kondycji :)

 

 

Sposób ten został wymyślony przeze mnie dość dawno ( pewnie inni wiedzieli juz dawno o tym,ale nikt nie zrobił poradnika ) ja mianowicie korzystam z tego sposobu ponieważ nie warto wydawać kasę na kondycje :)

Opublikowano

nie wiem nie gram w 14 :D :P

 

Ale można zrobić w identyczny sposób jak się gra w 14.

Tryb Ultimate Team jest taki sam tu i tu.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

trainer na kondycje jest :)

tyle że tylko pisze że masz 99kondycji, a w realistyczności masz normalną kondycje z poprzedniego meczu.

FB.com/groups/FIFAWorldRynek

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

tyle że tylko pisze że masz 99kondycji, a w realistyczności masz normalną kondycje z poprzedniego meczu.

No jak się złe adresy wyszukuje to tak jest.

TuByłaSygnatura.png

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...