Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę zainstalować BOLa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, nie mogę zainstalować BOLa, poprostu jak klikam na BoL Studio.exe mam "Failed to download", bola pobierałem z "http://www.mpcforum.pl/s/e67e75a", korzystałem z tematu http://www.mpcforum.pl/topic/1217791-bot-of-legends-rozwiazanie-failed-to-download-could-not-find-dll-file-program-przestal-dzialac-oraz-jak-sie-wylogowac/ i to nie pomaga

"

Failed to download

  • Wchodzimy kolejno w AppData -> Roaming -> BoL i usuwamy plik Config.xml.
  • Pobieramy łatkę.
  • Zawartość archiwum łatki przenosimy do folderu z BoLem i podmieniamy pliki."
     

Miał tak ktoś może?

//edit
zacznijmy od tego, że folder w appdata o nazwie BoL musiałem stworzyć, bo go nie miałem

Opublikowano

Problem jest taki, że mam win xp i nie pamiętam hasła do administratora, hasło "admin" nie działa, w dodatku od kogo taki launcher mógłbym pobrać?

//edit ja kombinator

Po pobraniu łatki w appdata kliknąłem na BoL Studio i po kolei przenosiłem pliki .dll i narazie się pobiera

//edit2
Dobra wszystko działa, ale muszę odpalać BoL Studio.exe z %appdata% męczyłem się z 40 minut.

cls pls ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...