Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Gry zacinające się na dobrym sprzęcie.


Vertoi

Pytanie

Opublikowano

Siemka, mam taki problem - gry typu FIFA 14, Watch Dogs zacinają mi się na dobrym sprzęcie.

 

Karta graficzna:Asus GeForce GTX 760

Procek: Intel core i5-4670 3.40GHz

RAM: 8GB DDR3

System: Windows 7 64bit

 

Czyscilem komputer CCleanerem, sprawdzalem czy są wirusy MBAMem (nie było).

 

Stery najnowsze. Z googli wyczytalem, ze powinienem sprawdzic temperaturę więc zaraz to zrobię, chociaz wątpie zeby to był problem.

 

#edit

temp. CPU podczas gry -  45C, a jak wylacze gre to 35C.

24 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mówisz ,że ci się ścina to wyczyść kompa w środku mi to pomogło 

25 POST 50 POST 100 POST 150 POST | 200 POST | 225 POST | POZIOM 1 OSIĄGNIĘTY!

| 250 POST | 300 POST | 325 POST | 350 POST | 400 POSTPOZIOM 2 NIE OSIĄGNIĘTY!

| 500 POST | 600 POST | 700 POST | 800 POST | 900 POSTPOZIOM 3 NIE OSIĄGNIĘTY!

Opublikowano

Wyłącz synchronizację pionową czy tam v sync zależy jaka gra i język.

 przy tym sprzęcie nie powinny zacinać się gry typu FIFA 14, także zobaczę jak jest podłączony ten zasilacz i potem/jutro dam znać.

Opublikowano

Zintegrowana karta czyli inaczej iGPU znajduje się w procesorze jest to HD 4600. Najprościej w świecie zrób zdjęcie jak podłączyłeś tylne kable, liczy się kabel VGA/HDMI czy jakim tam podłączyłeś monitor.

graphic.png
Opublikowano

Ale zobacz dla świętego spokoju tą synchronizacje to wykluczymy element.

Opublikowano

a Dysk? Włącz defragmentację dysku, jeżeli partycja systemowa jest zapchana to może laggować

 

diamond_item.png  

Opublikowano

Problem występuje od nowości, czy od jakiegoś czasu? Pokaż zdjęcie jak podłączyłeś kable z tyłu.

zdjęcie dodam wieczorem, bo teraz nie mam takiej możliwosci. problem zaczął występować okolo 1,5tygodnia  po kupieniu komputera.

Opublikowano

Zintegrowana karta czyli inaczej iGPU znajduje się w procesorze jest to HD 4600. Najprościej w świecie zrób zdjęcie jak podłączyłeś tylne kable, liczy się kabel VGA/HDMI czy jakim tam podłączyłeś monitor.

 kabel od monitora mam z tego co pamiętam  VGA (przejsciowka), postaram się wieczorem wrzucic zdjecie.

Opublikowano

Są 3 opcję:Mało FPS / skokowe działanie / freeze systemu lub problem ze sterownikami (czy wszystkie są i działają poprawnie)/problem z temperaturami.

Opublikowano

Moze masz grafe zintegrowana wlaczona ?

a jak włączyć tą 'normalna'? chodzi o to co wyzej napisali, z tym monitorem? xD

 

a tak w ogole to nie mam zintegrowanej karty, mam tylko tą co podałem wyżej.

Opublikowano

Są 3 opcję:Mało FPS / skokowe działanie / freeze systemu lub problem ze sterownikami (czy wszystkie są i działają poprawnie)/problem z temperaturami.

po prostu jak gram to zaczyna się zacinać. np. jak grałem w Watch Dogs to gdy spojrzalem w światło, to zacinało, a gdy patrzałem w ziemię, to nie zacinalo (mniej szczegolow?). w fifie to niekiedy nawet mi w menu zacina (nie chodzi płynnie)

 

stery najnowsze, temperatura CPU podczas gry to max. 48C.

 

 

Fifę niekiedy przestaje zacinać gdy wyłacze przeglądarkę.

Opublikowano

Ja bym sprawdził jeszcze raz kable, jak nie pomoże to format murowany.

Opublikowano

Wyłącz synchronizację pionową czy tam v sync zależy jaka gra i język.

Opublikowano

A sam go składałeś? Może zrób tak posprawdzaj kable i wyczyść wszystko i format.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...