Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje wspólników do Unity 3D - Steam greenlight + zarobki?


krzychulak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Szukam kilku osób do ekipy która pomoże mi nad projektem w Unity 3D.

 

Wszystkie pomysły oraz jakieś idee będziemy omawiać na Skype lub TS.

 

Poszukuje szczególnie osób które znają się nad jakimiś skryptami Java tudzież C++ , grafików , animatorów i wszystkich ludzi którzy chcą wnieść coś do projektu.

 

Interesuje was pewnie co dostaniecie w zamian? - Jest pewna stronka - Steam Greenlight na której można wrzucać swoje projekty, a następnie ludzie oceniają gry. Projekt z największą ilością głosów zostaje zatwierdzony i ukaże się na Steam :) Wszystko fajnie, ale trzeba zapłacić kwote startową - Bodajże 20$ które sam od siebie wyłoże :D

 

Jeśli uda nam się zrobi gre dosyć dobrą, będziemy mogli się umówić co do wyceny tej gry, a następnie podzielenia środków zdobytych dzięki Steam. ( Oczywiście są to plany na daleką przyszlość, ale kto wie! Może uda nam się zrobić porządny projekt ;)  )

 

Nie szukam 1000 ludzi tylko garstke - 3, 4 może 5 ogarniętych ludzi.

 

Zgłoszenia prosze składać pod komentarzem, opiszcie tam co umiecie itd.

 

Do usłyszenia :ninja:

Opublikowano

nie napisales co umiesz, przykladowe projekty jak juz uzuwasz unity to w nim rob skrypty..

Nie zrozumiałem twojej wypowiedzi, a po drugie nie zgłaszasz się do nie zaśmiecaj :)

Opublikowano

Co ma c++ i java do unity 3d?  nie 20$ tylko 90$ no i jakie są twoje umiejętności... jaka by była twoja rola w teame bo jeżeli coś ala dyktator i prawie all dla ciebie z projektu no to słabo z osobami do drużyny :/.

Opublikowano

Co ma c++ i java do unity 3d?  nie 20$ tylko 90$ no i jakie są twoje umiejętności... jaka by była twoja rola w teame bo jeżeli coś ala dyktator i prawie all dla ciebie z projektu no to słabo z osobami do drużyny :/.

Jako dyktator to słabo, ale będe dyktatorem finansowym :D Równiez mam doświadczenie w unity 3D, ogarniam kilkanaście skryptów do gier survival, a w unity 3D nie siedze od wczoraj :)  Nie prawie all dla mnie z projektu tylko jesli chodzi ci o zarobki to 50:50 :) Te 90$ to już wyłoże ( chociaz myslalem ze to 20 $ :D )

Opublikowano

Pokaz nam jakieś swoje dotychczasowe dokonania. Skoro w unity nie siedzisz od wczoraj to na pewno masz co najmniej kilka mniejszych lub większych projektów na koncie.

Podaj linki do stron, githuba itp albo zjemy cię tu jak każdego gimba zakładającego swój dream-team i chcącego podbić internety.

pasek_4oo_6o.jpg

Aktualny poziom zła: 75 punktów ostrzeżeń.
Achievements:
  • 22 zajebiste posty oznaczone czerwonym kółeczkiem
  • 1 urażony modek - dwa razy! (Istny Diabeł)
  • 4365 userów forum, którym powiedziałem smutną prawdę
Opublikowano

Pokaz nam jakieś swoje dotychczasowe dokonania. Skoro w unity nie siedzisz od wczoraj to na pewno masz co najmniej kilka mniejszych lub większych projektów na koncie.

Podaj linki do stron, githuba itp albo zjemy cię tu jak każdego gimba zakładającego swój dream-team i chcącego podbić internety.

 

Widze spiętego Farmera :D Kolego nie siedze od wczoraj w unity, ale nie robiłem żadnych projektów... Jakbym je robił sam nie pisałbym tutaj tematu bo po co? Jeśli nie jesteś zainteresowany propozycją to jakbyś mógł nie zasmiecaj mi tematu ;)

Opublikowano

A ty dalej swoje. No to co powiesz na to, że ja też powiem, ze szukam teamu do Unity. Napiszę, że umiem to i tamto, ale projektów nie pokażę, nawet screenów, bo nie. A jak sie nie podoba to wypad.

Z takim podejściem na pewno zbierzesz team. Napisz, co sam umiesz, a wtedy ludzie zdecydują, czy opłaca im się do ciebie dołączać.

Po za tym: Zapomniałeś wspomnieć o jednym ważnym aspekcie: Kto kupi wersję Unity Pro?

Opublikowano

Nazywasz zaśmiecaniem pytania, które mógł by zadać ktoś, kto być może będzie zainteresowany współpracą? Czyli, że jak? Piszesz sobie temacik, będziesz przepytywał ewentualnych chętnych ale zadawanie pytań tobie jest niedopuszczalne?

Skoro nie pisałeś żadnych projektów to co w takim razie robiłeś w tym unity?

pasek_4oo_6o.jpg

Aktualny poziom zła: 75 punktów ostrzeżeń.
Achievements:
  • 22 zajebiste posty oznaczone czerwonym kółeczkiem
  • 1 urażony modek - dwa razy! (Istny Diabeł)
  • 4365 userów forum, którym powiedziałem smutną prawdę
Opublikowano

Nazywasz zaśmiecaniem pytania, które mógł by zadać ktoś, kto być może będzie zainteresowany współpracą? Czyli, że jak? Piszesz sobie temacik, będziesz przepytywał ewentualnych chętnych ale zadawanie pytań tobie jest niedopuszczalne?

Skoro nie pisałeś żadnych projektów to co w takim razie robiłeś w tym unity?

Uczyłem się, ale nie tworzyłem żadnej gry itp. Nie zapisywałem również moich projekcików... Nie tworzylem zadnej gry sam poniewaz jest to wyprawa motyką na słonce :)  Moge coś zrobić, powiedz co to podołam temu zadaniu :)

Opublikowano

To nie chodzi o to, żebym ja cie jakoś sprawdzał, robił ci egzamin itp.

Szukasz ludzi, ok. I na takie ogłoszenie odpowie pewnie jakiś gimbusek z głowa pełną pehape i doświadczeniem w postaci skryptu logowania do gry ;)

 

Ja też kiedyś szukałem teamu, wiem bardzo dobrze jak to działa. A działa tak, że dopóki nie pokażesz czegoś, co żyje, działa, ma ręce i nogi to każdy znający swoją wartość cię zleje.

Mój PGR jest projektem, dzięki któremu miałem zebrać i zebrałem zespół na coś poważniejszego. Było to możliwe dopiero w momencie, gdy gra weszła w fazę zamkniętej bety. Obrzydliwa grafika, puste przestrzenie na ekranie, szkice w paincie. Ale działało, ludzie testowali. Dopiero działający projekt przyciągnął dobrego grafika. A niedawno dołączyła kolejna osoba - ktoś, kto od kilku już lat tworzy w blenderze.

 

Opisałem ci sposób, który działa. Niestety, wymaga on sporo pracy, ale stworzenie dobrej gry, nawet z kilkuosobowym zespołem nie jest zadaniem prostym. Słowami nikogo nie przyciągniesz, ludzie mają też taką manierę, że wolą na gotowe - np wszystko dziabie, tylko trzeba utworzyć modele.

 

Weź się do roboty, zacznij coś samemu pisać. Nie myśl nad tym za długo bo pierwszy projekt i tak pewnie nie wypali a wierz mi, jako organizator będziesz miał kupę roboty z wieloma innymi tematami. Pisanie kodu to tylko niewielka część prac. Poważny projekt ze sprawdzonymi ludźmi i posiadając know-how zrobisz później.

 

EDIT: i na koniec - nie znajdziesz ludzi na forach pokroju mpc. Grafików szukaj na forach dla grafików (gimp, blender itp). Programistów - na forach dla programistów. Ewentualnie zajrzyj na warsztat. Tu masz dzieciarnię robiącą minecrafty i głupie rpg na przeglądarkę. A jak wpadnie tu jakiś pr0, to tylko po to, żeby potrollować ;)

pasek_4oo_6o.jpg

Aktualny poziom zła: 75 punktów ostrzeżeń.
Achievements:
  • 22 zajebiste posty oznaczone czerwonym kółeczkiem
  • 1 urażony modek - dwa razy! (Istny Diabeł)
  • 4365 userów forum, którym powiedziałem smutną prawdę
Opublikowano

To nie chodzi o to, żebym ja cie jakoś sprawdzał, robił ci egzamin itp.

Szukasz ludzi, ok. I na takie ogłoszenie odpowie pewnie jakiś gimbusek z głowa pełną pehape i doświadczeniem w postaci skryptu logowania do gry ;)

 

Ja też kiedyś szukałem teamu, wiem bardzo dobrze jak to działa. A działa tak, że dopóki nie pokażesz czegoś, co żyje, działa, ma ręce i nogi to każdy znający swoją wartość cię zleje.

Mój PGR jest projektem, dzięki któremu miałem zebrać i zebrałem zespół na coś poważniejszego. Było to możliwe dopiero w momencie, gdy gra weszła w fazę zamkniętej bety. Obrzydliwa grafika, puste przestrzenie na ekranie, szkice w paincie. Ale działało, ludzie testowali. Dopiero działający projekt przyciągnął dobrego grafika. A niedawno dołączyła kolejna osoba - ktoś, kto od kilku już lat tworzy w blenderze.

 

Opisałem ci sposób, który działa. Niestety, wymaga on sporo pracy, ale stworzenie dobrej gry, nawet z kilkuosobowym zespołem nie jest zadaniem prostym. Słowami nikogo nie przyciągniesz, ludzie mają też taką manierę, że wolą na gotowe - np wszystko dziabie, tylko trzeba utworzyć modele.

 

Weź się do roboty, zacznij coś samemu pisać. Nie myśl nad tym za długo bo pierwszy projekt i tak pewnie nie wypali a wierz mi, jako organizator będziesz miał kupę roboty z wieloma innymi tematami. Pisanie kodu to tylko niewielka część prac. Poważny projekt ze sprawdzonymi ludźmi i posiadając know-how zrobisz później.

 

EDIT: i na koniec - nie znajdziesz ludzi na forach pokroju mpc. Grafików szukaj na forach dla grafików (gimp, blender itp). Programistów - na forach dla programistów. Ewentualnie zajrzyj na warsztat. Tu masz dzieciarnię robiącą minecrafty i głupie rpg na przeglądarkę. A jak wpadnie tu jakiś pr0, to tylko po to, żeby potrollować ;)

Wkońcu gadasz jak człowiek :) Masz racje! Zaraz coś napisze i widzimy się za kilka miesięcy :D

Opublikowano

Wkońcu gadasz jak człowiek :) Masz racje! Zaraz coś napisze i widzimy się za kilka miesięcy :D

weź sobie koło i pierdolnij się w czoło 

 

@topic

trzeba było najpierw zrobić te kilka mniejszych projektów żeby było wiadomo co potrafisz i co możesz wnieść do tego teamu.. i nie pisze się z motyką na słońce tylko z motyką na księżyc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...