Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[14] Barclays Premier League + Bundesliga 4-1-2-1-2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

773481408398675649038.png 723941408397534649038.png


743801408371760649038.png


 


 


585551408828234303055.png


 


156901410380082649038.png


232551408828234303055.png


 


 


827921408469650649038.png


289601408469464649038.png


BR - Petr Cech, co by tu więcej gadać, jeden z najlepszych bramkarzy w grze.


169711408469464649038.png


PO - Łukasz Piszczek - bardzo szybki silny, świetne pracowitości. Jeden z najlepszych PO w grze. Jego recenzja: http://www.mpcforum.pl/topic/1269197-9-lukasz-piszczek/


ŚO - Dante - silny, nie najwolniejszy jak na środkowego obrońce, świetne główki.


ŚO - David Luiz -  jeden z najlepszych ŚO w grze, szybki, silny oraz dobre główki


LO - Filipe Luis przetransferowany do Chelsea. Szybki, dość silny i wysoki.


596191408469464649038.png


ŚPD - Bastian Schweinsteinger, jeden z najlepszych ŚPD w grze. Mimo małego pace, gra się nim tak, jakby miał go około 80. Świetne warunki fizyczne jak i strzał.


ŚPO - Mesut Ozil - wyśmienity rozgrywający. Dobre strzały i rzuty wolne.


LP - Andre Schurrle -  szybki, świetny strzał i nie najgorszy wzrost jak na skrzydłowego.


PP - Jakub Błaszczykowski - jak dla mnie zaraz po Nanim najlepszy prawy pomocnik w grze. Wyśmienity pace, świetne strzały i zwinność.


693481408469464649038.png


PN - Robert Lewandowski: http://www.mpcforum.pl/topic/1272500-14-robert-lewandowski/


LN - Samuel Eto'o: http://www.mpcforum.pl/topic/1265272-2-samuel-eto%E2%80%99o/


 


137551408522217649038.png


Ulepszeniami składu będą wersje TOTS/IF/IMOTM/MOTM zawodników, oczywiście na tych samych pozycjach.

 


OIE6isU.png

 

Opublikowano

Mam na myśli tutaj zgranie, jak ktoś chce mieć 6 zgrania na 1 zawodniku no to jego sprawa ale moglibyście dodać notkę jakąś co zrobić żeby wyciągnąć 100 zgrania :)

Po prostu dziamal ;]

Opublikowano

Mam na myśli tutaj zgranie, jak ktoś chce mieć 6 zgrania na 1 zawodniku no to jego sprawa ale moglibyście dodać notkę jakąś co zrobić żeby wyciągnąć 100 zgrania :)

Twój skład też nie będzie miał zgrania...

Lewandowski na 6 będzie

Trzeba zapewnić ozilowi kolejny zielony łacznik, np poprzez sancheza Imotm

BTW. Można zamienić dante na boatenga, co daje nam możliwość zmiany ŚPO na np. Oscara, lub coś w tym stylu. Albo nawet śpo ronney z van persi

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Twój skład też nie będzie miał zgrania...

Lewandowski na 6 będzie

Trzeba zapewnić ozilowi kolejny zielony łacznik, np poprzez sancheza Imotm

BTW. Można zamienić dante na boatenga, co daje nam możliwość zmiany ŚPO na np. Oscara, lub coś w tym stylu. Albo nawet śpo ronney z van persi

 

Jakim cudem Lewy mając teraz tylko 1 zieloną kreskę ma 9 zgrania a jak wrzucę Mullera i Lewego z Bayernu już nie bd 9 ?

Po prostu dziamal ;]

Opublikowano

Jakim cudem Lewy mając teraz tylko 1 zieloną kreskę ma 9 zgrania a jak wrzucę Mullera i Lewego z Bayernu już nie bd 9 ?

 

Błaszczykowski + Lewandowski = Silne zgrania

Ten sam klub i ta sama narodowość.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Błaszczykowski + Lewandowski = Silne zgrania

Ten sam klub i ta sama narodowość.

 

A z Mullerem ten sam klub tylko i dlatego mimo zielonej linii będzie 6 zgrania ? 

Po prostu dziamal ;]

Opublikowano

A z Mullerem ten sam klub tylko i dlatego mimo zielonej linii będzie 6 zgrania ? 

 

Tak, gdyby Lewandowski był Niemcem to miałby 9.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Tak, gdyby Lewandowski był Niemcem to miałby 9.

 

Trochę to dziwnie bo pokazuje że zielona i zielona .. Mogliby to jakoś zaznaczyć.

Dzięki za odp ^^

Po prostu dziamal ;]

Opublikowano

Ja takich składów nie lubię :D

Można zrobić 2 razy silniejsza hybryde i każdy będzie miał 10 zgrania <3

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Ja takich składów nie lubię :D

Można zrobić 2 razy silniejsza hybryde i każdy będzie miał 10 zgrania <3

 

Tu Ozil ma 6 zgrania, ale po utworzenia składu zgranie całego zespołu będzie wynosić 100.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...